Kotlin

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.

masa netto

masa netto

420 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

17,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900385503446

5900385503446

price: 7,31 zł

7.31 PLN 2027-02-28 NewCondition

pomidory (165 g pomidorów zużyto na 100g produktu) ocet skrobia modyfikowana sól regulator kwasowości - kwas cytrynowy substancja schodząca - sukraloza przyprawy i ekstrakty przypraw naturalne aromaty Może zawierać seler.


Wartości odżywcze Wartość energetyczna (kJ) 192.00 kJ 2.3% Wartość energetyczna (kcal) 46.00 kcal 2.3% Tłuszcz (g) < 0.50 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) < 0.10 g Węglowodany (g) 7.80 g 3.0% w tym cukry (g) 4.70 g 5.2% Białko (g) 1.50 g 3.0% Sól (g) 2.00 g 33.3%


Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Kotlin Kotlin Ketchup zero Kotlin Kotlin Ketchup zero
łagodny 420 g
17,40zł/kg

price: 7,31 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-28
Kotlin пряный кетчуп Kotlin пряный кетчуп
expiry date 2027-06-30
Kotlin мягкий кетчуп Kotlin мягкий кетчуп
450 g
16,29zł/kg

price: 7,33 zł

PLN
1
32
expiry date 2027-06-30
Pudliszki Мягкий Pudliszki Мягкий
консервантов кетчуп Pudliszki Без 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-06-20
Pudliszki Кетчуп Pudliszki Pudliszki Кетчуп Pudliszki
острый без консервантов 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-20
Włocławek баночка Włocławek баночка
пряным кетчупом 200 g
23,65zł/kg

price: 4,73 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Włocławek кетчуп Włocławek кетчуп
expiry date 2027-08-30
Kotlin Kotlin Koncentrat Kotlin Kotlin Koncentrat
pomidorowy 30% 190 g
12,21zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-04-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5