любисток лист

Prymat
55
idealny do rosoluлюбисток лист
47любисток лист
Warto wiedzieć: Liść lubczyku ma charakterystyczny przyjemny ziołowo-korzenny smak i zapach. Pasuje do: - rosołu - wywarów i bulionów - drobiu - baraniny - sosów do sałat Nietypowe zastosowanie: Można nim aromatyzować herbatę z miodem.
любисток листлюбисток лист
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

199,00 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135012157

5901135012157

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Liść lubczyku ma charakterystyczny przyjemny ziołowo-korzenny smak i zapach. Pasuje do: - rosołu - wywarów i bulionów - drobiu - baraniny - sosów do sałat Nietypowe zastosowanie: Można nim aromatyzować herbatę z miodem.
Features:pełne aromatu zioła i przyprawy
brand:Prymat
About the brand:Prymat to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek przypraw w Polsce, oferująca szeroki wybór przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych oraz dodatków kulinarnych. Produkty marki pomagają podkreślać smak potraw kuchni polskiej i światowej, inspirując do codziennego gotowania i odkrywania nowych smaków. Dzięki bogatemu portfolio oraz dbałości o jakość surowców i procesów produkcji, Prymat od lat towarzyszy konsumentom w przygotowywaniu różnorodnych dań.
Legally regulated product name:Liść lubczyku suszony.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2016-01-12 20:29:54idealny do rosolu



Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
листья любистока 10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Prymat базилик Prymat базилик
предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat вытер тимьяна Prymat вытер тимьяна
10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-02-28
Dary Natury Дары Натури Dary Natury Дары Натури
Лавровый лист БИО 10 g
681,00zł/kg

price: 6,81 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-03-03
Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
Pietruszki 10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-05-30
Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
Kopru 10 g
176,00zł/kg

price: 1,76 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-09-30
Prymat молотый черный Prymat молотый черный
перец 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
молотый 20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat кайенский Prymat кайенский
перец молотый 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat классический Prymat классический
гриль приправы 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat потер майоран Prymat потер майоран
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat Приправа для Prymat Приправа для
expiry date 2028-05-30
Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
кайенский перец ) фарш 15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5