Łowicz Łowicz молоко 2,0%

Łowicz
52Łowicz Łowicz молоко 2,0%
Łowicz Łowicz молоко 2,0%Łowicz Łowicz молоко 2,0%
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-02-24

pojemność

cena za litr

4,40 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120011229

5900120011229

price: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-02-24 NewCondition
zawartość tłuszczu 2,0%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 205 kJ/49 kcal
Tłuszcz 2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wygodne nalewanie!, Poznaj Dobrą Żywność
brand:Łowicz
Other information:
Storage:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Karton
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
    пятнами UHT 0,0% 1 litr

    price: 5,14 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2027-05-31
    Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
    пятнами UHT 0,5% 1 litr

    price: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-05-14
    Łaciate Пятнистое Łaciate Пятнистое
    молоко 2% UHT 1 litr

    price: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    expiry date 2027-08-12
    Łaciate Молоко с Łaciate Молоко с
    пятнами UHT 3,2% 1 litr

    price: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    expiry date 2027-08-19
    Łaciate УВТ-молоко 3,8 % Łaciate УВТ-молоко 3,8 %
    жирности младший 1 litr
    5,00zł/l

    price: 5 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-08-05
    Łowicz Łowicz Lowicz Łowicz Łowicz Lowicz
    молоко 3,2% Ультрапастеризованное 1 litr

    price: 4,32 zł

    PLN
    1
    207
    expiry date 2027-03-12
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье с лесными ягодами содержанием сахара 240 g
    59,88zł/kg

    price: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-28
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    ананас содержанием сахара джем, 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    джем содержанием сахара персик 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    вишневое варенье содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье из черной смородины содержанием сахара 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5