Йогурт натуральный Maluta 2,5%

Maluta
45Йогурт натуральный Maluta 2,5%
Йогурт натуральный Maluta 2,5%Йогурт натуральный Maluta 2,5%
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

14,40 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467250419

5904467250419

price: 2,16 zł

2.16 PLN 2026-10-13 NewCondition
mleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna242 kJ / 58 kcal
Tłuszcz2,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,7 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry4,8 g
Białko4,0 g
Sól0,13 g

Mleko : Zawiera
brand:Maluta
Legally regulated product name:Jogurt naturalny.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Type of packaging:Pot
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Mlekpol Йогурт Mlekpol Йогурт
    Млекпол Августовский 2,5% 150 g
    14,73zł/kg

    price: 2,21 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2026-10-21
    Bakoma Bakoma
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-18
    Bakoma Натуральный Bakoma Натуральный
    густой йогурт Бакома 150 g
    23,67zł/kg

    price: 3,55 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2026-10-24
    Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
    йогурт Натуральный польский 150 g
    16,53zł/kg

    price: 2,48 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2026-10-24
    Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
    йогурт без лактозы Польский натуральный 150 g
    19,20zł/kg

    price: 2,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-10-22
    Piątnica Piątnica Skyr Piątnica Piątnica Skyr
    йогурт натуральный исландский 150 g
    26,60zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2026-10-20
    Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu Bakoma Bakoma Skyr Jogurt typu
    150 g
    27,40zł/kg

    price: 4,11 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2026-10-26
    Maluta Балканский Maluta Балканский
    йогурт свет 340 g
    16,85zł/kg

    price: 5,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-21
    Maluta Балканский Maluta Балканский
    expiry date
    2026-10-24
    Maluta Малюта Maluta Малюта
    айран Малюта Отличный турецкий напиток 320 g
    12,47zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-24
    Maluta Малута Maluta Малута
    свежий полуобезжиренный творожный фарш 3 раза 200 g
    27,15zł/kg

    price: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-09
    Maluta Натуральный Maluta Натуральный
    лактозы сливочный йогурт Maluta без 220 g
    20,00zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2026-10-12
    Maluta Крем-йогурт Maluta Крем-йогурт
    Малута всего 3 ингредиента 220 g
    20,00zł/kg

    price: 4,40 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-24
    Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
    200 g
    23,60zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-10-15
    Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu Maluta Maluta Skyr+ Jogurt typu
    200 g
    21,80zł/kg

    price: 4,36 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-10-13
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5