OWOLOVO Вишня, яблоко и вишневый мусс

Owolovo OWOLOVO Mus owocowy Odkryj niezwykłe połączenie smaków. Słodka odmiana wiśni z pysznym jabłkiem pozytywnie Cię zaskoczy. Postaw na 100% polskich owoców!
OWOLOVO Вишня, яблоко и вишневый мусс OWOLOVO Вишня, яблоко и вишневый мусс
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-07

pojemność

cena za kilogram

21,90 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901958613265

5901958613265

price: 4,38 zł

4.38 PLN 2027-07-07 NewCondition
przecier z jabłek 82%, przecier z wiśni 18%
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze w 100 g produktu
Wartość energetyczna265 kJ/ 62 kcal
Tłuszcz0 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany14 g
W tym cukry13 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,7 g
Sól*<0,01 g
(zawartość wynikająca z obecności naturalnie występującego sodu)

OWOLOVO Mus owocowy Odkryj niezwykłe połączenie smaków. Słodka odmiana wiśni z pysznym jabłkiem pozytywnie Cię zaskoczy. Postaw na 100% polskich owoców!
Features:jestem z Polski, bez dodatku cukru!, słodka odmiana, Produkt polski
Safety warning:Zakrętka może stanowić zagrożenie dla małych dzieci.
brand:OWOLOVO
Legally regulated product name:Mus jabłkowo-wiśniowy. Produkt pasteryzowany. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.
Storage:Przechowuj w temperaturze pokojowej, przed otwarciem wstrząśnij, po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż do 48 godzin.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Polska
Producer's address:OWOLOVO Sp. z o.o. S.K.A. Morszków 56, 08-304 Jabłonna Lacka
Return address:OWOLOVO Sp. z o.o. S.K.A. Morszków 56, 08-304 Jabłonna Lacka
Owolovo OWOLOVO Яблково Owolovo OWOLOVO Яблково
Фруктовое пюре 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-08
Owolovo OWOLOVO Смородина Owolovo OWOLOVO Смородина
Яблочно-смородиновый мусс 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-16
Owolovo OWOLOVO Грушково Owolovo OWOLOVO Грушково
Яблочно-грушевое пюре 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-05-22
Owolovo OWOLOVO Ягодово Owolovo OWOLOVO Ягодово
Яблочно-черничное пюре 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-06-30
Owolovo OWOLOVO Owolovo OWOLOVO
абрикосовый мусс Абрикос-Яблоко и 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-07-08
Owolovo OWOLOVO Персик Owolovo OWOLOVO Персик
Яблочно-персиковый мусс 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-17
Owolovo Оволово Owolovo Оволово
Яблочно-малиновый мусс Малиново 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-15
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko, malina 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-05-30
REDUCED PRICE -25%
Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus Owolovo Owolovo Rabarbarowo Mus
jabłkowo- 200 g
16,45zł/kg

price: 3,29 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-02
Owolovo Owolovo Mus owocowy Owolovo Owolovo Mus owocowy
jabłko 200 g
21,90zł/kg

price: 4,38 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5