душистый перец

Prymat
55
Ok.душистый перец
49душистый перец
Warto wiedzieć: Owoce ziela angielskiego mają ciemnobrązową barwę oraz słodko-ostry, cierpki smak. Ich aromat jest delikatny i przyjemny. Pasuje do: - wszelkiego rodzaju mięs - bulionów i wywarów - galaret - ogórków kiszonych Nietypowe zastosowanie: W Stanach Zjednoczonych ziele angielskie jest używane do aromatyzowania słodkich deserów, np. ciast z owocami czy budyni.
душистый перецдушистый перец
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

expiry date:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

132,67 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000420

5901135000420

price: 1,99 zł

buy 18 szt. for 1.96 zł/szt
1.99 PLN 2029-06-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Owoce ziela angielskiego mają ciemnobrązową barwę oraz słodko-ostry, cierpki smak. Ich aromat jest delikatny i przyjemny. Pasuje do: - wszelkiego rodzaju mięs - bulionów i wywarów - galaret - ogórków kiszonych Nietypowe zastosowanie: W Stanach Zjednoczonych ziele angielskie jest używane do aromatyzowania słodkich deserów, np. ciast z owocami czy budyni.
Features:pełne aromatu zioła i przyprawy
brand:Prymat
Legally regulated product name:Ziele angielskie całe.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Marek , 2025-05-27 17:04:54Ok.



Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
душистый перец 15 g
180,00zł/kg

price: 2,70 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-06-30
Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
кайенский перец ) фарш 15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-02-28
Prymat фарш корицы Prymat фарш корицы
15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-06-30
Prymat белый перец Prymat белый перец
фарш 15 g
148,00zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
10
expiry date 2029-02-28
Prymat рубленого Prymat рубленого
имбиря 15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-03-31
Prymat перец цветной Prymat перец цветной
гранулированный 15 g
148,00zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Prymat можжевельник Prymat можжевельник
фрукты 15 g
142,00zł/kg

price: 2,13 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-02-28
Cykoria Cykoria Goździki Cykoria Cykoria Goździki
15 g
199,33zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2028-02-28
Prymat молотый черный Prymat молотый черный
перец 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
молотый 20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat кайенский Prymat кайенский
перец молотый 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat классический Prymat классический
гриль приправы 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat потер майоран Prymat потер майоран
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat базилик Prymat базилик
предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat Приправа для Prymat Приправа для
expiry date 2028-05-30
Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5