Crystalline Planet Sól Kłodawska Крупнозернистый

Bio Planet
52Crystalline Planet Sól Kłodawska Крупнозернистый
\n

SKŁADNIKI

\n

sól \n kamienna kłodawska grubo mielona 100%

\n

 

\n

OPIS

\n

Sól \n kłodawska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. Nierafinowana, nie \nzawiera substancji przeciwzbrylającej.

\n

 

\n

ZALECANE \n WARUNKI PRZECHOWYWANIA

\n

Przechowywać \n w suchym i chłodnym miejscu.

\n


Crystalline Planet Sól Kłodawska КрупнозернистыйCrystalline Planet Sól Kłodawska Крупнозернистый
masa netto

masa netto

600 g

pojemność

cena za kilogram

10,63 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738152818

5907738152818

price: 6,38 zł

6.38 PLN NewCondition

Sól kamienna kłodawska grubo mielona 100%


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>

style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>SKŁADNIKI


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>sól
kamienna kłodawska grubo mielona 100%style=\"mso-tab-count: 1;\">


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>style=\"mso-tab-count: 1;\"> 


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>OPIS


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Sól
kłodawska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej. Nierafinowana, nie
zawiera substancji przeciwzbrylającej.


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'> 


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>ZALECANE
WARUNKI PRZECHOWYWANIA


style=\'line-height: 150%; font-family: \"Open Sans\",sans-serif; font-size: 10pt; mso-fareast-font-family: \"Times New Roman\"; mso-fareast-language: PL;\'>Przechowywać
w suchym i chłodnym miejscu.


style=\"margin: 0cm 0cm 0pt; line-height: 150%;\">


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio Planet
    Гималайская соль розовая крупнозернистая Кристаллическая планета 600 g
    12,22zł/kg

    price: 7,33 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2030-08-31
    o'Sole oСоль, o'Sole oСоль,
    соль йодированная каменная 1 kg

    price: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-08-30
    o'Sole каменная соль o'Sole каменная соль
    йодированная 1 kg

    price: 3,51 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2028-09-30
    Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
    каменной соли 1 kg

    price: 7,30 zł

    PLN
    1
    3
    Salvita Salvita
    250 g
    46,36zł/kg

    price: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-10-30
    500 g
    23,98zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-05-30
    o'Sole море ? соли o'Sole море ? соли
    грубого йодированная 900 g
    4,22zł/kg

    price: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Kujawska вакуумная Kujawska вакуумная
    соль йодированная 1 kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-21
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    сушеный инжир 150 g
    89,73zł/kg

    price: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-28
    Bio Planet Миндаль Bio Bio Planet Миндаль Bio
    Planet BIO 100 g
    109,90zł/kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-05
    Bio Planet Миндальные Bio Planet Миндальные
    резаный) BIO хлопья Bio Planet (миндаль 100 g
    135,00zł/kg

    price: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-03
    Bio Planet Био Планета Bio Planet Био Планета
    Бразильский Орех БИО 150 g
    169,27zł/kg

    price: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Planet Изюм Bio Planet BIO Bio Planet Изюм Bio Planet BIO
    без глютена 200 g
    52,65zł/kg

    price: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planet Клюква Bio Bio Planet Клюква Bio
    тростниковым сахаром BIO Planet, подслащенная 100 g
    123,30zł/kg

    price: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-01-04
    Bio Planet Изюм Bio Planet Bio Planet Изюм Bio Planet
    безглютеновый кишмиш BIO 400 g
    45,00zł/kg

    price: 18 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    басмати цельнозерновой рис 500 g
    23,78zł/kg

    price: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-24
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5