Prymat Warto wiedzieć: Jest to intensywnie czosnkowa mieszanka przyprawowa o słonym, kwaskowatym smaku z wyczuwalnymi koperkiem i pieprzem. Pasuje do: - sosu tzatziki, zarówno na bazie jogurtu naturalnego, jak i greckiego - dipu czosnkowego Nietypowe zastosowanie: Przyprawę można dodać do chłodnika ogórkowego lub pieczywa czosnkowego.
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

109,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135010177

5901135010177

price: 2,18 zł

2.18 PLN 2028-04-30 NewCondition
sól, czosnek (27 %), cebula, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście kopru (1,5 %), pieprz czarny (1,2 %), ekstrakt cebuli, ekstrakt kopru, ekstrakt pieprzu czarnego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna957 kJ / 226 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany44 g
w tym cukry23 g
Białko7,5 g
Sól34,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Jest to intensywnie czosnkowa mieszanka przyprawowa o słonym, kwaskowatym smaku z wyczuwalnymi koperkiem i pieprzem. Pasuje do: - sosu tzatziki, zarówno na bazie jogurtu naturalnego, jak i greckiego - dipu czosnkowego Nietypowe zastosowanie: Przyprawę można dodać do chłodnika ogórkowego lub pieczywa czosnkowego.
Features:bez dodatku glutaminianu sodu
brand:Prymat
Legally regulated product name:Przyprawa do sosu tzatziki klasyczna - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary чеснок Winiary чеснок
expiry date 2027-03-04
Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
баночка сладкой - кислый 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
Knorr соус для жареной яркий 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
expiry date 2027-04-23
Roleski Ролески Roleski Ролески
чесночный соус 240 ml
29,13zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-12
Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
мягкий, безглютеновый BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Winiary Виняры соусы Winiary Виняры соусы
барбекю деликатная 35 г на каждый день соусом 35 g
106,29zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Prymat молотый черный Prymat молотый черный
перец 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
молотый 20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat кайенский Prymat кайенский
перец молотый 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat классический Prymat классический
гриль приправы 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat потер майоран Prymat потер майоран
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat базилик Prymat базилик
предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat Приправа для Prymat Приправа для
expiry date 2028-05-30
Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5