Дары природы Lemongrass BIO

Dary Natury Trawę cytrynową używa się w kuchni południowo-azjatyckiej oraz południowo-amerykańskiej. Aromat i smak przypominający trochę cytrynę, ale bez jej kwaskowatości. Wzbogaca się nią smak zup, sałatek, napojów, deserów, a nawet dań drobiowych przyprawionych curry. Suszone źdźbła trawy cytrynowej można dodać do herbaty.
Дары природы Lemongrass BIOДары природы Lemongrass BIO
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-03

pojemność

cena za kilogram

370,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741007223

5902741007223

price: 7,40 zł

7.40 PLN 2028-01-03 NewCondition
trawa cytrynowa* 100%, *produkt rolnictwa ekologicznego
Trawę cytrynową używa się w kuchni południowo-azjatyckiej oraz południowo-amerykańskiej. Aromat i smak przypominający trochę cytrynę, ale bez jej kwaskowatości. Wzbogaca się nią smak zup, sałatek, napojów, deserów, a nawet dań drobiowych przyprawionych curry. Suszone źdźbła trawy cytrynowej można dodać do herbaty.
Features:ekologiczne przyprawy, produkt pakowany ręcznie
brand:Dary Natury
About the brand:Nasze ekologiczne przyprawy wzbogacają smak i aromat Państwa potraw. Używając ekologicznych produktów przyczyniasz się do ochrony środowiska.
Legally regulated product name:Ekologiczna trawa cytrynowa
Storage:Przechowywać w suchym miejscu.
Type of packaging:Karton
Return address:NaturAvena Sp. z o.o.
ul. Raszyńska 13
05-500 Piaseczno
Prymat молотый черный Prymat молотый черный
перец 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
молотый 20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat кайенский Prymat кайенский
перец молотый 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat весь тмин Prymat весь тмин
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-04-30
Prymat Prymat
гранулированный чеснок 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
25
expiry date 2029-06-30
Prymat Prymat Przyprawa Curry Prymat Prymat Przyprawa Curry
20 g
111,00zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-05-30
Prymat фарш куркума Prymat фарш куркума
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-02-28
Dary Natury Дарья Dary Natury Дарья
чай БИО Натура Корень Одуванчика 100 g
189,90zł/kg

price: 18,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-04
Dary Natury Чай Dary Natury Dary Natury Чай Dary Natury
БИО с травами тимьяна 25 g
270,40zł/kg

price: 6,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
приправа для птицы 30 g
260,67zł/kg

price: 7,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

price: 9,26 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-01
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
приправа BIO природы провансальском 20 g
429,50zł/kg

price: 8,59 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

price: 32,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury БИО Dary Natury Dary Natury БИО
глютена желудочная мука без 500 g
33,52zł/kg

price: 16,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-04
Dary Natury Дары Dary Natury Дары
природы Анис BIO 30 g
254,00zł/kg

price: 7,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-01-04
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5