Ролески Кетчуп Майонез Майонез и томатный соус

Roleski
11Ролески Кетчуп Майонез Майонез и томатный соус
Ролески Кетчуп Майонез Майонез и томатный соус Ролески Кетчуп Майонез Майонез и томатный соус
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-23

pojemność

cena za kilogram

26,63 zł / kg

ocena

ranking

0.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044033700

5901044033700

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2026-11-23 NewCondition

Olej słonecznikowy (40%), przecier pomidorowy (22%), woda, cukier, ocet spirytusowy, żółtko jaja kurzego, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy (zawierają gorczycę), aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniono disodowa. 


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: fatalny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kotlin пряный кетчуп Kotlin пряный кетчуп
    expiry date 2027-06-30
    Kotlin мягкий кетчуп Kotlin мягкий кетчуп
    450 g
    16,29zł/kg

    price: 7,33 zł

    PLN
    1
    32
    expiry date 2027-06-30
    Pudliszki Мягкий Pudliszki Мягкий
    консервантов кетчуп Pudliszki Без 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-06-20
    Pudliszki Кетчуп Pudliszki Pudliszki Кетчуп Pudliszki
    острый без консервантов 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-20
    Włocławek баночка Włocławek баночка
    пряным кетчупом 200 g
    23,65zł/kg

    price: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Włocławek кетчуп Włocławek кетчуп
    expiry date 2027-08-30
    Włocławek Влоцлавек Włocławek Влоцлавек
    expiry date 2027-02-20
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Французская Roleski Французская
    горчица Roleski 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-06
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Хшанув 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski Таблица Roleski Таблица
    горчицы 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Ерозолимская Горчица 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-12
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Старопольская горчица 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-26
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-06-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5