Сумка Roleski Ketchup Mild XXL

Roleski

Uznany i ceniony przez konsumentów ketchup w funkcjonalnych opakowaniach, dostosowanych do potrzeb odbiorców z branży HoReCa.

Сумка Roleski Ketchup Mild XXLСумка Roleski Ketchup Mild XXL
masa netto

masa netto

2 kg

data przydatności

expiry date:

2027-03-12

pojemność

cena za kilogram

12,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044004182

5901044004182

price: 25,16 zł

25.16 PLN 2027-03-12 NewCondition


pomidory (151 g na 100 g ketchupu), cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, cebula, czosnek, liść laurowy, goździk.


Wartość odżywczana 100 g
Wartość energetyczna 433 kJ / 102 kcal
Tłuszcz < 0,5 g
w tym kwasy nasycone < 0,1 g
Węglowodany 23 g
w tym cukry 21 g
Białko 1,2 g
Sól 1,8 g

Uznany i ceniony przez konsumentów ketchup w funkcjonalnych opakowaniach, dostosowanych do potrzeb odbiorców z branży HoReCa.


Pudliszki Мягкий Pudliszki Мягкий
консервантов кетчуп Pudliszki Без 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-06-20
Włocławek кетчуп Włocławek кетчуп
expiry date 2027-08-30
REDUCED PRICE -10%
Włocławek Влоцлавек Włocławek Влоцлавек
мягкий кетчуп 480 g
12,58zł/kg

price: 6,04 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-12-30
Roleski Ролески Roleski Ролески
Кетчуп Фирменный мягкий 450 g
16,73zł/kg

price: 7,53 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-08-17
Roleski Кетчуп острый Roleski Кетчуп острый
expiry date 2027-08-07
Roleski Roleski XXL Мягкий Roleski Roleski XXL Мягкий
expiry date 2027-03-05
Włocławek Влоцлавек Włocławek Влоцлавек
мягкий кетчуп 380 g
18,39zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-09-30
Dagoma Dagoma Кетчуп Dagoma Dagoma Кетчуп
мягкий Кашубским 380 g
25,53zł/kg

price: 9,70 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-08-21
Roleski Ролески Roleski Ролески
Кетчуп Премиум мягкий 465 g
19,61zł/kg

price: 9,12 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-08-27
Roleski Roleski Premium Mild Roleski Roleski Premium Mild
сахара Ketchup NEW без добавления 425 g
21,44zł/kg

price: 9,11 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-31
REDUCED PRICE -30%
Roleski Ролески Roleski Ролески
Кетчуп мягкий саше 15 ml
32,67zł/l

price: 0,49 zł

PLN
1
107
expiry date 2026-11-14
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Французская Roleski Французская
горчица Roleski 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Хшанув 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Таблица Roleski Таблица
горчицы 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5