Стейк Ролески и соус для бургеров

Roleski

Pomidorowo-paprykowy, z nutą pieprzu cayenne, chrupiacą cebulką i delikatnym posmakiem kolendry - przyjemnym, ale nie nachalnym. Tak jak lubisz! Burgery i steki z nim w ekipie to smak, który podbija podniebienia i żołądki oraz znacząco zwiększa liczbę dokładek. Niezawodny na grille, na domowe przyjęcia, do tostów. Kiedy raz pojawi się w lodówce, w mig jest jej stałym bywalcem. I o to chodzi! 

Bez konserwantów. Obowiązkowy przy grillu. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Стейк Ролески и соус для бургеровСтейк Ролески и соус для бургеров
masa netto

masa netto

370 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-28

pojemność

cena za kilogram

19,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019643

5901044019643

price: 7,26 zł

buy 6 szt. for 7.15 zł/szt
7.26 PLN 2027-05-28 NewCondition

Przecier pomidorowy (40%), cukier, ocet spirytusowy, woda, papryka czerwona (3%), sól, papryka zielona (2%), cebula, skrobia modyfikowana, przyprawy, gorczyca.


Wartość odżywcza na 100 g

Energia 769 kJ/181 kcal

Tłuszcz 0,6 g

- w tym kwasy nasycone 0 g

Węglowodany 40 g

- w tym cukry 38 g

Białko 1,8 g

Sól 2,9 g


Pomidorowo-paprykowy, z nutą pieprzu cayenne, chrupiacą cebulką i delikatnym posmakiem kolendry - przyjemnym, ale nie nachalnym. Tak jak lubisz! Burgery i steki z nim w ekipie to smak, który podbija podniebienia i żołądki oraz znacząco zwiększa liczbę dokładek. Niezawodny na grille, na domowe przyjęcia, do tostów. Kiedy raz pojawi się w lodówce, w mig jest jej stałym bywalcem. I o to chodzi! 

Bez konserwantów. Obowiązkowy przy grillu. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Roleski Оригинальный Roleski Оригинальный
соус для барбекю Roleski 370 g
21,59zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-09-22
Roleski Roleski Sos Thai One Roleski Roleski Sos Thai One
370 g
21,59zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2026-12-19
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary чеснок Winiary чеснок
expiry date 2027-03-04
Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
баночка сладкой - кислый 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
Knorr соус для жареной яркий 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
expiry date 2027-04-23
Roleski Ролески Roleski Ролески
чесночный соус 240 ml
29,13zł/l

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-12
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Французская Roleski Французская
горчица Roleski 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Хшанув 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Таблица Roleski Таблица
горчицы 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Ролески Roleski Ролески
Ерозолимская Горчица 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Ролески Roleski Ролески
Старопольская горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5