Ролески Тысяча островов

Roleski
51Ролески Тысяча островов

Nazwę ma piękną i bajkową. Smak też do przeciętnych nie należy: wspaniała kompozycja czerwonej papryki, przypraw i aksamitnej śmietany to połączenie, które wybierają miliony, Wybierz i Ty! Do czego? Do owoców morza, do świeżych warzyw, do sałat. Idealny, gdy szukasz czegoś specjalnego na wyjątkowy wieczór. Bez konserwantów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Ролески Тысяча острововРолески Тысяча островов
masa netto

masa netto

315 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

25,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044020434

5901044020434

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

Olej słonecznikowy (30%), woda, śmietana (10%), cukier, koncentrat pomidorowy, papryka czerwona konserwowa (papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól) (5,6%), ocet spirytusowy, żółtko jaja kurzego (2,8%), szczypiorek suszony, przyprawa, koncentrat z krokosza barwierskiego i cytryny; koncentrat z rzodkiewki, marchwi i czarnej porzeczki; koncentrat soku z cytryny, sól, gorczyca, skrobia modyfikowana, stabilizator: guma ksantanowa; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


na 100 g

Energia 1424 kJ/345 kcal

Tłuszcz 33 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,9 g

Węglowodany 11 g

- w tym cukry 9,3 g

Białko 1,2 g

Sól 1,6 g


śmietana, żółtko jaja kurzego, gorczyca


Nazwę ma piękną i bajkową. Smak też do przeciętnych nie należy: wspaniała kompozycja czerwonej papryki, przypraw i aksamitnej śmietany to połączenie, które wybierają miliony, Wybierz i Ty! Do czego? Do owoców morza, do świeżych warzyw, do sałat. Idealny, gdy szukasz czegoś specjalnego na wyjątkowy wieczór. Bez konserwantów. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


brand:

Roleski


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary чеснок Winiary чеснок
    expiry date 2027-03-04
    Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
    баночка сладкой - кислый 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
    Knorr соус для жареной яркий 25 g
    184,80zł/kg

    price: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-05-30
    Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
    expiry date 2027-04-23
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    чесночный соус 240 ml
    29,13zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-12
    Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
    мягкий, безглютеновый BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Winiary Виняры соусы Winiary Виняры соусы
    барбекю деликатная 35 г на каждый день соусом 35 g
    106,29zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-06-30
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Французская Roleski Французская
    горчица Roleski 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-06
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Хшанув 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski Таблица Roleski Таблица
    горчицы 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Ерозолимская Горчица 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-12
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Старопольская горчица 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-26
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-06-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5