Ролески чесночный соус

Roleski
55
I to ja rozumiem, sos w słoiku, nic się nie marnuje w przeciwieństwie do butelek, gdzie zawsze coś zostanie. Smaczny, używam do pizzy.Ролески чесночный соус
46Ролески чесночный соус

Sos czosnkowy o kremowej konsystencji z dodatkiem wyczuwalnych cząstek aromatycznego czosnku, którego bazę stanowi delikatny i kremowy majonez. Produkt o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3, wolny od GMO. Nie zawiera konserwantów.

Podkreśli walory różnych potraw z rusztu, sprawdzi się także jako dip oraz dodatek do dań orientalnych. Spróbuj! Polubisz. Roleski

Ролески чесночный соусРолески чесночный соус
pojemność netto

pojemność netto

240 ml

data przydatności

expiry date:

2027-03-12

pojemność

cena za litr

29,13 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044014013

5901044014013

price: 6,99 zł

buy 6 szt. for 6.89 zł/szt
6.99 PLN 2027-03-12 NewCondition

olej rzepakowy (58%), woda, żółtko jaja kurzego (5,3%), ocet spirytusowy, cukier, skrobia modyfikowana, sól, czosnek (0,5%), gorczyca, naturalny aromat czosnku, stabilizatory: guma guar, guma ksantanowa;  przeciwutleniacz: sól wapniowo-duwsodowa EDTA; barwnik: karoteny.


Wartość odżywcza

 na 100 g

Wartość energetyczna

2310 kJ/561 kcal

Tłuszcz

60 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone

4,8 g

Węglowodany

5,4 g

- w tym cukry

4,1 g

Białko

1,0 g

Sól

1,1 g


Sos czosnkowy o kremowej konsystencji z dodatkiem wyczuwalnych cząstek aromatycznego czosnku, którego bazę stanowi delikatny i kremowy majonez. Produkt o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3, wolny od GMO. Nie zawiera konserwantów.

Podkreśli walory różnych potraw z rusztu, sprawdzi się także jako dip oraz dodatek do dań orientalnych. Spróbuj! Polubisz. Roleski


brand:

Roleski


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2022-12-09 23:37:03I to ja rozumiem, sos w słoiku, nic się nie marnuje w przeciwieństwie do butelek, gdzie zawsze coś zostanie. Smaczny, używam do pizzy.



Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
expiry date 2027-04-23
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary чеснок Winiary чеснок
expiry date 2027-03-04
Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
баночка сладкой - кислый 500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
Knorr соус для жареной яркий 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
мягкий, безглютеновый BIO 260 g
51,62zł/kg

price: 13,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2029-12-31
Winiary Виняры соусы Winiary Виняры соусы
барбекю деликатная 35 г на каждый день соусом 35 g
106,29zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-06-30
Roleski Стейк Ролески Roleski Стейк Ролески
и соус для бургеров 370 g
19,62zł/kg

price: 7,26 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-28
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Французская Roleski Французская
горчица Roleski 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Хшанув 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Таблица Roleski Таблица
горчицы 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Ролески Roleski Ролески
Ерозолимская Горчица 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Ролески Roleski Ролески
Старопольская горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5