Сокровища океана Соль черный Kala Namak мелко нарезанные

Skarby Oceanu

SKŁADNIKI

sól czarna Kala Namak drobno mielona 100%.

Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

OPIS

Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Сокровища океана Соль черный Kala Namak мелко нарезанныеСокровища океана Соль черный Kala Namak мелко нарезанные
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

expiry date:

2038-08-31

pojemność

cena za kilogram

12,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175869879

5902175869879

price: 12,83 zł

12.83 PLN 2038-08-31 NewCondition

SKŁADNIKI

sól czarna Kala Namak drobno mielona 100%.

Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

OPIS

Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Kujawska вакуумная Kujawska вакуумная
соль йодированная 1 kg

price: 4,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-21
o'Sole соль пищевая o'Sole соль пищевая
штраф Сгущенное йодированную 1 kg

price: 3,50 zł

PLN
1
16
expiry date 2028-07-25
Skarby Oceanu Crystalline Planet Skarby Oceanu Crystalline Planet
мелкого помола Гималайская соль розового 1 kg

price: 10,33 zł

PLN
1
2
expiry date 2030-12-31
Skarby Oceanu Сокровища Skarby Oceanu Сокровища
моря соли грубого помола океана 1 kg

price: 13,27 zł

PLN
1
1
expiry date
2030-08-14
Radix Radix-Бис Radix Radix-Бис
каменной соли 1 kg

price: 7,30 zł

PLN
1
3
Salvita Salvita
250 g
46,36zł/kg

price: 11,59 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-10-30
500 g
23,98zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-05-30
o'Sole море ? соли o'Sole море ? соли
грубого йодированная 900 g
4,22zł/kg

price: 3,80 zł

PLN
1
10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5