Ролески веганский майонез

Roleski
Ролески веганский майонезРолески веганский майонез
pojemność netto

pojemność netto

285 ml

data przydatności

expiry date:

2026-11-28

pojemność

cena za litr

21,02 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044032833

5901044032833

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-11-28 NewCondition
Roleski Столовый Roleski Столовый
майонез Ролески 280 g
25,46zł/kg

price: 7,13 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-07-20
Roleski Столовый Roleski Столовый
майонез Ролески 850 ml
18,53zł/l

price: 15,75 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-07-23
Kielecki Сполэм Kielecki Сполэм
майонез Кельце 310 g
31,19zł/kg

price: 9,67 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-21
Winiary Виньяри Салат Winiary Виньяри Салат
expiry date 2027-01-25
Bio Bandits Bio Bandits БИО Bio Bandits Bio Bandits БИО
веганский майонез 370 ml
37,81zł/l

price: 13,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-18
Winiary майонез Winiary майонез
expiry date 2027-01-31
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Французская Roleski Французская
горчица Roleski 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Хшанув 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Таблица Roleski Таблица
горчицы 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Ролески Roleski Ролески
Ерозолимская Горчица 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Ролески Roleski Ролески
Старопольская горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5