Ролески Кетчуп острый без сахара

Roleski
55
przepyszny, super wybór dla ketomaniakówРолески Кетчуп острый без сахара
52Ролески Кетчуп острый без сахара

Każde 100 g ketchupu Premium zawiera rekordową ilość słodkich pomidorów: aż 266 gramów i tylko 46 kcal. Nie dodaliśmy do niego ani grama cukru, konserwantów, skrobi czy tez innych zagęstników. Zadbaliśmy za to o najlepsze składniki: aromatyczne pomidory z dodatkiem soli himalajskiej i delikatnego octu jabłkowego. Mało kalorii, pełnia smaku. Nie potrzebuje niczego więcej, żeby zachwycić. I robi to. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

 

Ketchup Premium zawiera cukry naturalnie występujące w pomidorach.

Ролески Кетчуп острый без сахараРолески Кетчуп острый без сахара
masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-20

pojemność

cena za kilogram

21,15 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044025729

5901044025729

price: 8,99 zł

buy 6 szt. for 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-07-20 NewCondition

Składniki:
pomidory (266 g na 100 g ketchupu), ocet jabłkowy, sól himalajska,
przyprawy, aromat naturalny, koncentrat soku z czarnej marchwi, substancja słodząca: sukraloza, ekstrakt przypraw. Zawiera cukry naturalnie występujące w pomidorach.


Wartość odżywcza / Nutrition Fact na / per 100 g Wartość energetyczna / Energy 194 kJ/46 kcal Tłuszcz / Fat <0,5 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone/of which saturates <0,1g Węglowodany/Carbohydrate 7,2 g - w tym cukry / of which sugars 5,3 g Białko / Protein 2,2 g Sól / Salt 1,5 g


Każde 100 g ketchupu Premium zawiera rekordową ilość słodkich pomidorów: aż 266 gramów i tylko 46 kcal. Nie dodaliśmy do niego ani grama cukru, konserwantów, skrobi czy tez innych zagęstników. Zadbaliśmy za to o najlepsze składniki: aromatyczne pomidory z dodatkiem soli himalajskiej i delikatnego octu jabłkowego. Mało kalorii, pełnia smaku. Nie potrzebuje niczego więcej, żeby zachwycić. I robi to. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

 

Ketchup Premium zawiera cukry naturalnie występujące w pomidorach.


About the brand:
Producer's address:

Roleski Sp. J.

ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Kinga , 2022-03-02 10:37:44przepyszny, super wybór dla ketomaniaków



Roleski Roleski Premium Mild Roleski Roleski Premium Mild
сахара Ketchup NEW без добавления 425 g
21,44zł/kg

price: 9,11 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-31
Roleski Кетчуп Roleski Кетчуп
Мексиканский Кето Ролески Премиум 425 g
20,26zł/kg

price: 8,61 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-06-10
Roleski Кетчуп Roleski Roleski Кетчуп Roleski
Premium Sycylijski do pizzy keto 425 g
20,24zł/kg

price: 8,60 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-07-21
Kotlin пряный кетчуп Kotlin пряный кетчуп
expiry date 2027-06-30
Kotlin мягкий кетчуп Kotlin мягкий кетчуп
450 g
16,29zł/kg

price: 7,33 zł

PLN
1
32
expiry date 2027-06-30
Pudliszki Мягкий Pudliszki Мягкий
консервантов кетчуп Pudliszki Без 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-06-20
Pudliszki Кетчуп Pudliszki Pudliszki Кетчуп Pudliszki
острый без консервантов 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-20
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Французская Roleski Французская
горчица Roleski 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Хшанув 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski Таблица Roleski Таблица
горчицы 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Ролески Roleski Ролески
Ерозолимская Горчица 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Ролески Roleski Ролески
Старопольская горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5