Cykoria
410
Gałka muszkatołowa - jest nasieniem muszkatołowca, drzewa pochodzącego z Moluków, obecnie uprawianego też na Sri Lance, Malezji i Karaibach. Ma korzenny zapach i intensywny słodkawo-gorzki smak. Stosowana jest zarówno do potraw słodkich jak i pikantnych. Gałkę muszkatołową dodaje się do zup, warzyw, ryb, mięs, pasztetów, potraw z jaj i sera, bigosu, gulaszu, deserów oraz kompotów. Można jej używać do aromatyzowania koktajli, grzanego wina i piwa, ponczu oraz słodkich likierów.
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

156,00 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288050054

5900288050054

price: 2,34 zł

2.34 PLN 2028-01-31 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Gałka muszkatołowa - jest nasieniem muszkatołowca, drzewa pochodzącego z Moluków, obecnie uprawianego też na Sri Lance, Malezji i Karaibach. Ma korzenny zapach i intensywny słodkawo-gorzki smak. Stosowana jest zarówno do potraw słodkich jak i pikantnych. Gałkę muszkatołową dodaje się do zup, warzyw, ryb, mięs, pasztetów, potraw z jaj i sera, bigosu, gulaszu, deserów oraz kompotów. Można jej używać do aromatyzowania koktajli, grzanego wina i piwa, ponczu oraz słodkich likierów.
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Gałka muszkatołowa mielona.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Numer partii produkcyjnej i kraj pochodzenia umieszczone obok daty. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
    кайенский перец ) фарш 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Prymat душистый перец Prymat душистый перец
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-06-30
    Prymat фарш корицы Prymat фарш корицы
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-30
    Prymat белый перец Prymat белый перец
    фарш 15 g
    148,00zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-02-28
    Prymat рубленого Prymat рубленого
    имбиря 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-03-31
    Prymat перец цветной Prymat перец цветной
    гранулированный 15 g
    148,00zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-05-30
    Prymat можжевельник Prymat можжевельник
    фрукты 15 g
    142,00zł/kg

    price: 2,13 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-28
    Cykoria Cykoria Goździki Cykoria Cykoria Goździki
    15 g
    199,33zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2028-02-28
    Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
    лимонная кислота 20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria свекольник Cykoria свекольник
    быстрое 60 g
    37,67zł/kg

    price: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
    приготовления Чизкейк быстрого 190 g
    36,79zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5