мариновать в мясной Классик

Prymat

Cechy:
z natury bez dodatku: glutaminianu sodu, konserwantów, sztucznych barwników , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
мариновать в мясной Классикмариновать в мясной Классик
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

112,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135016353

5901135016353

price: 2,25 zł

2.25 PLN 2029-04-30 NewCondition
sól , czosnek (12%) , GORCZYCA BIAŁA , cebula , kozieradka , majeranek , kolendra , cukier , regulator kwasowości: kwas cytrynowy , liść laurowy , pieprz czarny (1,5%) , ziele angielskie , rozmaryn , jałowiec , Produkt może zawierać: seler, mleko (łącznie z laktozą), jaja, soję i gluten, które są używane w zakładzie.


Cechy:
z natury bez dodatku: glutaminianu sodu, konserwantów, sztucznych barwników , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
brand:Prymat
Producer's address:Prymat Sp. z o.o.
ul. Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój
Polska
Roleski Маринад Roleski Roleski Маринад Roleski
использованию Classic - готовый к 200 g
33,55zł/kg

price: 6,71 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-05-20
Roleski Firma Roleski Marynata Roleski Firma Roleski Marynata
do mięs 280 g
27,89zł/kg

price: 7,81 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-05-06
Roleski Firma Roleski Marynata Roleski Firma Roleski Marynata
do mięs 280 g
27,89zł/kg

price: 7,81 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-05-05
Roleski Firma Roleski Marynata Roleski Firma Roleski Marynata
do mięs 280 g
27,89zł/kg

price: 7,81 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-05-05
Prymat молотый черный Prymat молотый черный
перец 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
молотый 20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat кайенский Prymat кайенский
перец молотый 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat классический Prymat классический
гриль приправы 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat потер майоран Prymat потер майоран
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat базилик Prymat базилик
предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat Приправа для Prymat Приправа для
expiry date 2028-05-30
Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5