перец цветной гранулированный

Prymat
51перец цветной гранулированный
Warto wiedzieć: Pieprz kolorowy dodajemy zazwyczaj na początku przyrządzania potrawy, gdyż wówczas uwalnia najwięcej smaku i aromatu. Pasuje do: - galaret mięsnych - pieczonych i duszonych mięs - sałatek - ryb Nietypowe zastosowanie: Pieprz kolorowy sprawdzi się również do dekoracji potraw, np. śledzi w oleju czy steków.
перец цветной гранулированныйперец цветной гранулированный
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

148,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135011723

5901135011723

price: 2,22 zł

2.22 PLN 2028-05-30 NewCondition
pieprz czarny, pieprz biały, pieprz zielony, pieprz różowy
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Pieprz kolorowy dodajemy zazwyczaj na początku przyrządzania potrawy, gdyż wówczas uwalnia najwięcej smaku i aromatu. Pasuje do: - galaret mięsnych - pieczonych i duszonych mięs - sałatek - ryb Nietypowe zastosowanie: Pieprz kolorowy sprawdzi się również do dekoracji potraw, np. śledzi w oleju czy steków.
Features:u nas 15 g bez zmian, pełne aromatu zioła i przyprawy
brand:Prymat
Legally regulated product name:Pieprz kolorowy ziarnisty - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
    кайенский перец ) фарш 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Prymat душистый перец Prymat душистый перец
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-06-30
    Prymat фарш корицы Prymat фарш корицы
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-30
    Prymat белый перец Prymat белый перец
    фарш 15 g
    148,00zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-02-28
    Prymat рубленого Prymat рубленого
    имбиря 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-03-31
    Prymat можжевельник Prymat можжевельник
    фрукты 15 g
    142,00zł/kg

    price: 2,13 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-28
    Cykoria Cykoria Goździki Cykoria Cykoria Goździki
    15 g
    199,33zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2028-02-28
    Cykoria Cykoria Kurkuma mielona Cykoria Cykoria Kurkuma mielona
    15 g
    116,00zł/kg

    price: 1,74 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-06-30
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat базилик Prymat базилик
    предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    expiry date 2028-05-30
    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5