Виняры соусы на каждый день соусом барбекю деликатная 35 г

Winiary
45Виняры соусы на каждый день соусом барбекю деликатная 35 г
WINIARY Sos pieczeniowy delikatny to niezastąpiony przy daniach z drobiu jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji. Świetnie podkreśli smak kurczaka czy indyka, a w towarzystwie ryżu, ziemniaków, kopytek i warzyw zamieni codzienny obiad w prawdziwą ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, śmietankę, suszone warzywa i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Na przygotowanie go potrzebujesz tylko 5 minut! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, delikatny sos o aksamitnej, kremowej konsystencji • Idealny do kurczaka i indyka • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 5 minut Sięgnij po Sos pieczeniowy delikatny WINIARY i nadaj daniom z drobiu subtelny, kremowy smak!
Виняры соусы на каждый день соусом барбекю деликатная 35 гВиняры соусы на каждый день соусом барбекю деликатная 35 г
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

106,29 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035103603

7613035103603

price: 3,72 zł

3.72 PLN 2027-06-30 NewCondition
mąka pszenna* 29,8 %, tłuszcz palmowy, skrobia modyfikowana, aromaty (z pszenicą, mlekiem), sól, suszone warzywa 4,3 % (pomidor 2,1 %, cebula* 1,5 %, czosnek*), maltodekstryna, cukier*, śmietanka w proszku* (z mleka), laktoza, białka mleka, pieprz czarny*, * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna221 kJ
Wartość energetyczna53 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,5 g
Węglowodany6,1 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik0,2 g
Białko0,8 g
Sól0,96 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Sos pieczeniowy delikatny to niezastąpiony przy daniach z drobiu jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji. Świetnie podkreśli smak kurczaka czy indyka, a w towarzystwie ryżu, ziemniaków, kopytek i warzyw zamieni codzienny obiad w prawdziwą ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, śmietankę, suszone warzywa i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Na przygotowanie go potrzebujesz tylko 5 minut! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, delikatny sos o aksamitnej, kremowej konsystencji • Idealny do kurczaka i indyka • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 5 minut Sięgnij po Sos pieczeniowy delikatny WINIARY i nadaj daniom z drobiu subtelny, kremowy smak!
Features:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, * naturalne składniki
brand:Winiary
About the brand:
Legally regulated product name:Sos pieczeniowy delikatny.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzenia: 5 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do kurczaka lub indyka, podaj z ryżem oraz gotowanymi warzywami.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary чеснок Winiary чеснок
    expiry date 2027-03-04
    Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
    баночка сладкой - кислый 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
    Knorr соус для жареной яркий 25 g
    184,80zł/kg

    price: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-05-30
    Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
    expiry date 2027-04-23
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    чесночный соус 240 ml
    29,13zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-12
    Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
    мягкий, безглютеновый BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Roleski Стейк Ролески Roleski Стейк Ролески
    и соус для бургеров 370 g
    19,62zł/kg

    price: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-05-28
    Winiary бульонные Winiary бульонные
    растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-05-30
    Winiary приправы для Winiary приправы для
    супов . 210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary пудинг с Winiary пудинг с
    сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary лимонного Winiary лимонного
    желе 71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary майонез Winiary майонез
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5