базилик приправа для блюд с предоставлением на оборотной

Prymat
53базилик приправа для блюд с предоставлением на оборотной
Warto wiedzieć: Bazylia powinna być dodawana do potrawy tuż przed końcem gotowania. Jej aromat doskonale komponuje się z czosnkiem. Pasuje do: - mięsa drobiowego - jaj - twarogu - sałatek - galaret - zup - sosów Nietypowe zastosowanie: Bazylia suszona podkreśla smak cierpkich warzyw, np. kiszonej kapusty.
базилик приправа для блюд с предоставлением на оборотнойбазилик приправа для блюд с предоставлением на оборотной
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

expiry date:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

199,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000604

5901135000604

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-03-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Bazylia powinna być dodawana do potrawy tuż przed końcem gotowania. Jej aromat doskonale komponuje się z czosnkiem. Pasuje do: - mięsa drobiowego - jaj - twarogu - sałatek - galaret - zup - sosów Nietypowe zastosowanie: Bazylia suszona podkreśla smak cierpkich warzyw, np. kiszonej kapusty.
Features:pełne aromatu zioła i przyprawy
brand:Prymat
Legally regulated product name:Bazylia suszona.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Cykoria Cykoria Bazylia Cykoria Cykoria Bazylia
    10 g
    185,00zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-03-30
    Prymat вытер тимьяна Prymat вытер тимьяна
    10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-02-28
    Prymat любисток лист Prymat любисток лист
    10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Dary Natury Дары Натури Dary Natury Дары Натури
    Лавровый лист БИО 10 g
    681,00zł/kg

    price: 6,81 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-03-03
    Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
    Pietruszki 10 g
    176,00zł/kg

    price: 1,76 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
    Kopru 10 g
    176,00zł/kg

    price: 1,76 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-09-30
    Cykoria Cykoria Oregano Cykoria Cykoria Oregano
    10 g
    176,00zł/kg

    price: 1,76 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-05-30
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    expiry date 2028-05-30
    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
    кайенский перец ) фарш 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5