Майонез Декоративные Виняры

Winiary
57Майонез Декоративные Виняры
Majonez Dekoracyjny WINIARY – niezastąpiony w Twojej kuchni! Gęsty, kremowy Majonez Dekoracyjny WINIARY wzbogaca smak domowych posiłków - doskonały zarówno na co dzień, jak i od święta. Przygotowany z najwyższej jakości składników według oryginalnej receptury, zdobył uznanie Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji (certyfikat Q). Świetnie sprawdza się jako dodatek do sałatek, kanapek, eleganckich przystawek z jaj, warzyw, serów, ryb i wędlin. Doskonały również jako baza do fantazyjnych dipów z twarożkiem, jogurtem, śmietaną oraz ulubionymi dodatkami (ziołami, keczupem, musztardą itp.). • Podkreśla i wzbogaca smak każdej potrawy. • Idealnie łączy składniki dzięki kremowej konsystencji. • Niezastąpiony do dekorowania jaj, serów, wędlin i ryb. • Przygotowany na bazie jaj ściółkowych.
Майонез Декоративные ВинярыМайонез Декоративные Виняры
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-06

pojemność

cena za kilogram

35,13 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035303881

7613035303881

price: 10,54 zł

buy 6 szt. for 10.38 zł/szt
10.54 PLN 2027-03-06 NewCondition
olej rzepakowy, żółtko jaja 6,0 %, ocet, musztarda (woda, gorczyca, ocet, sól, cukier, przyprawy, aromat), cukier, sól, przyprawy, przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA), regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 ml
Wartość energetyczna2898 kJ
Wartość energetyczna704 kcal
Tłuszcz76,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,3 g
Węglowodany2,9 g
w tym cukry2,3 g
Błonnik0,0 g
Białko1,5 g
Sól0,60 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 20 porcji. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Jaja : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Majonez Dekoracyjny WINIARY – niezastąpiony w Twojej kuchni! Gęsty, kremowy Majonez Dekoracyjny WINIARY wzbogaca smak domowych posiłków - doskonały zarówno na co dzień, jak i od święta. Przygotowany z najwyższej jakości składników według oryginalnej receptury, zdobył uznanie Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji (certyfikat Q). Świetnie sprawdza się jako dodatek do sałatek, kanapek, eleganckich przystawek z jaj, warzyw, serów, ryb i wędlin. Doskonały również jako baza do fantazyjnych dipów z twarożkiem, jogurtem, śmietaną oraz ulubionymi dodatkami (ziołami, keczupem, musztardą itp.). • Podkreśla i wzbogaca smak każdej potrawy. • Idealnie łączy składniki dzięki kremowej konsystencji. • Niezastąpiony do dekorowania jaj, serów, wędlin i ryb. • Przygotowany na bazie jaj ściółkowych.
Features:jaja ściółkowe, bez konserwantów, PCBC Certyfikat Q
brand:Winiary
Legally regulated product name:Majonez dekoracyjny.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w miejscu suchym, i chłodnym (zalecana zaciemnionym temperatura 4°C - 20°C), a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:Nestlé Polska S.A. Oddział w Kaliszu ul. Łódzka 153, 62-800 Kalisz
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.




    Winiary Виньяри Салат Winiary Виньяри Салат
    expiry date 2027-01-25
    Winiary майонез Winiary майонез
    expiry date 2027-01-31
    Winiary хрен майонез Winiary хрен майонез
    expiry date 2027-01-18
    Roleski Столовый Roleski Столовый
    майонез Ролески 280 g
    25,46zł/kg

    price: 7,13 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-07-20
    Roleski Столовый Roleski Столовый
    майонез Ролески 850 ml
    18,53zł/l

    price: 15,75 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-07-23
    Ocetix майонез Ocetix майонез
    Поморское Таблица 260 g
    27,42zł/kg

    price: 7,13 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-09
    Winiary бульонные Winiary бульонные
    растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-05-30
    Winiary приправы для Winiary приправы для
    супов . 210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary пудинг с Winiary пудинг с
    сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary лимонного Winiary лимонного
    желе 71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary Винный бульон Winiary Винный бульон
    кубиков) в говяжьих кубиках (6 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5