Винный бульон в говяжьих кубиках (6 кубиков)

Winiary
52Винный бульон в говяжьих кубиках (6 кубиков)
Винный бульон в говяжьих кубиках (6 кубиков)Винный бульон в говяжьих кубиках (6 кубиков)
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

61,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085010763

5900085010763

price: 3,71 zł

3.71 PLN 2027-03-30 NewCondition
sól, olej palmowy, skrobia kukurydziana, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, barwnik (karmel), suszone mięso wołowe (2,2 %), ekstrakt drożdży, aromat, liść pietruszki, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml rosołu
Wartość25 kJ
energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,4 g
w tym cukry0,1 g
Błonnik0,0 g
Białko0,2 g
Sól0,98 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 30 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
**po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Winiary
Legally regulated product name:Rosół wołowy.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny bulion, rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Type of packaging:Pudełko
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary бульонные Winiary бульонные
    кубики соуса 6 Kostak мясо 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-03-30
    Winiary бульонные Winiary бульонные
    растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Kucharek Кучарек Kucharek Кучарек
    expiry date 2027-04-30
    Knorr Кнорр Куриный Knorr Кнорр Куриный
    expiry date
    2027-08-30
    Winiary бульонные Winiary бульонные
    бульон кубики 12 кубиков говяжий 120 g
    56,58zł/kg

    price: 6,79 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-03-30
    Knorr Кнорр Говяжий Knorr Кнорр Говяжий
    expiry date 2027-09-30
    Bulion 120г Bulion 120г
    вегетарианец бульон 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-18
    REDUCED PRICE -40%
    Winiary бульон Winiary бульон
    куриный суп 170 g
    32,71zł/kg

    price: 5,56 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2026-10-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-05-30
    Winiary приправы для Winiary приправы для
    супов . 210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary пудинг с Winiary пудинг с
    сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary лимонного Winiary лимонного
    желе 71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary майонез Winiary майонез
    expiry date 2027-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5