Приправа для рыбы

Prymat
46Приправа для рыбы
Warto wiedzieć: Ta mieszanka przyprawowa idealnie komponuje się z rybami i podkreśla ich smak. Można ją dodać do panierki, zamarynować w niej rybę lub posypać ją tuż przed obróbką termiczną. Pasuje do: - ryb smażonych, pieczonych i grillowanych - rybnych pulpecików - ryby po grecku Nietypowe zastosowanie: Tę mieszankę przyprawową można także wykorzystać do przyrządzenia zupy rybnej.
Приправа для рыбыПриправа для рыбы
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000666

5901135000666

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-05-30 NewCondition
sól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kopru, kurkuma, imbir, pieprz biały, majeranek, bazylia, cząber
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna919 kJ / 218 kcal
Tłuszcz5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany27 g
w tym cukry15 g
Białko8,5 g
Sól38,9 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Ta mieszanka przyprawowa idealnie komponuje się z rybami i podkreśla ich smak. Można ją dodać do panierki, zamarynować w niej rybę lub posypać ją tuż przed obróbką termiczną. Pasuje do: - ryb smażonych, pieczonych i grillowanych - rybnych pulpecików - ryby po grecku Nietypowe zastosowanie: Tę mieszankę przyprawową można także wykorzystać do przyrządzenia zupy rybnej.
Features:bez dodatku glutaminianu sodu
brand:Prymat
Legally regulated product name:Przyprawa do ryb i owoców morza - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Kamis Kamis curry Kamis Kamis curry
    expiry date 2029-01-25
    Prymat специи в Prymat специи в
    expiry date 2028-01-31
    Prymat специи для Prymat специи для
    expiry date
    2027-11-30
    Prymat приправы фарша Prymat приправы фарша
    expiry date 2028-07-30
    Prymat специи в Prymat специи в
    expiry date 2028-07-30
    Prymat приправа для Prymat приправа для
    спагетти 20 g
    111,50zł/kg

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date
    2028-04-30
    Prymat приправа для Prymat приправа для
    салатов 20 g
    111,00zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-05-30
    Prymat специи Пряный Prymat специи Пряный
    Барбекю 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2029-04-30
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat базилик Prymat базилик
    предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
    кайенский перец ) фарш 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5