Дары природы БИО горчица

Dary Natury
41Дары природы БИО горчица
Дары природы БИО горчицаДары природы БИО горчица
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-04

pojemność

cena za kilogram

44,05 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741004857

5902741004857

price: 8,81 zł

8.81 PLN 2027-04-04 NewCondition
woda,, gorczyca biała 21%, cukier trzcinowy, ocet spirytusowy, olej rzepakowy tłoczony na zimno, sól morska, pieprz czarny
Dary Natury
Type of packaging:Słoik
Return address:Koryciny 73
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dagoma Джунсея Dagoma Джунсея
    горчицы 200 g
    21,65zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-12-10
    Dagoma Dagome горчицы Dagoma Dagome горчицы
    200г деликатесы Гданьск , мед 200 g
    22,60zł/kg

    price: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-13
    Dagoma Dagome горчица 200г Dagoma Dagome горчица 200г
    Кашубский 200 g
    21,65zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-12-10
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Французская Roleski Французская
    горчица Roleski 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-06
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Хшанув 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski Таблица Roleski Таблица
    горчицы 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Dary Natury Дарья Dary Natury Дарья
    чай БИО Натура Корень Одуванчика 100 g
    189,90zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-04
    Dary Natury Чай Dary Natury Dary Natury Чай Dary Natury
    БИО с травами тимьяна 25 g
    270,40zł/kg

    price: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-04-01
    Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
    приправа для птицы 30 g
    260,67zł/kg

    price: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    price: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-01
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    приправа BIO природы провансальском 20 g
    429,50zł/kg

    price: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    price: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury БИО Dary Natury Dary Natury БИО
    глютена желудочная мука без 500 g
    33,52zł/kg

    price: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-04
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    природы Анис BIO 30 g
    254,00zł/kg

    price: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2028-01-04
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5