Dawtona. Второй завтрак. Мусс 100% морковно-манговое яблоко

Dawtona
42Dawtona. Второй завтрак. Мусс 100% морковно-манговое яблоко
- 100% owoców i warzyw - źródło witaminy C - bez dodatku zagęstników - bez barwników i aromatów 50% jabłek + 30% marchwi + 20% mango = 100% musu
Dawtona. Второй завтрак. Мусс 100% морковно-манговое яблокоDawtona. Второй завтрак. Мусс 100% морковно-манговое яблоко
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-19

pojemność

cena za kilogram

22,10 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713015358

5901713015358

price: 2,21 zł

2.21 PLN 2027-01-19 NewCondition
jabłka (50%), marchew (30%), mango (20%), witamina C
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 197 kJ
Wartość energetyczna 47 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 10 g
w tym cukry 9 g
Błonnik 2,4 g
Białko 0,6 g
Sól 0,06 g
Witamina C 23 mg
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
**Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych).

- 100% owoców i warzyw - źródło witaminy C - bez dodatku zagęstników - bez barwników i aromatów 50% jabłek + 30% marchwi + 20% mango = 100% musu
Features:same owoce i warzywa, korek niedławek, bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
brand:Drugie Śniadanie
Legally regulated product name:Mus owocowo-warzywny (produkt pasteryzowany).
Other information:100 g Energia 197 kJ 47 kcal 2% RWS* *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Storage:Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przed otwarciem należy upewnić się czy opakowanie nie jest uszkodzone. Po otarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Not specified
Country of origin:Poland
Producer's address:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
Return address:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52 05-870 Błonie
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kubuś Винни мусс 100 % Kubuś Винни мусс 100 %
    фруктовый яблоко банан 100 g
    29,90zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-01-30
    Kubuś муз 100% фрукты и Kubuś муз 100% фрукты и
    морковь морковь яблоко банан 100 g
    29,90zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-02-28
    REDUCED PRICE -10%
    Dawtona Dawtona Второй Dawtona Dawtona Второй
    сливовое яблоко завтрак Мусс 100% груша 100 g
    19,50zł/kg

    price: 1,95 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-01-07
    Alce Nero Alce Nero mus morelowy Alce Nero Alce Nero mus morelowy
    BIO 270 g
    81,44zł/kg

    price: 21,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2028-05-20
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Клубничный мусс BIO 270 g
    88,85zł/kg

    price: 23,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-02-18
    Jamar Джамар Jamar Джамар
    яблочный мусс 260 g
    16,58zł/kg

    price: 4,31 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date
    2029-01-31
    Owolovo OWOLOVO Вишня, Owolovo OWOLOVO Вишня,
    яблоко и вишневый мусс 200 g
    21,90zł/kg

    price: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-07-07
    Dawtona свекла чипы Dawtona свекла чипы
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Dawtona Dawtona
    сладкая консервированная кукуруза 400 g
    13,00zł/kg

    price: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-10-08
    Dawtona красная Dawtona красная
    фасоль консервированная 400 g
    13,65zł/kg

    price: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-05-04
    Dawtona нарезанные Dawtona нарезанные
    помидоры консервированные 400 g
    13,05zł/kg

    price: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-10-04
    Dawtona целые Dawtona целые
    помидоры консервированные 400 g
    13,70zł/kg

    price: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-09-24
    Dawtona белая фасоль Dawtona белая фасоль
    400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-03-20
    Dawtona мусс помидора Dawtona мусс помидора
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Dawtona Dow TONE Dawtona Dow TONE
    консервированный горошек 400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5