Цикорий специй для пряников

Cykoria
55
Wszystkie produkty okЦикорий специй для пряников
55
Polecam Цикорий специй для пряников
57Цикорий специй для пряников
To kompozycja starannie dobranych przypraw korzennych takich jak: cynamon, goździki, gałka muszkatołowa oraz kolendra. Całość tworzy wyjątkowo aromatyczną i smaczną mieszankę przyprawową o charakterystycznym korzennym smaku.
Цикорий специй для пряниковЦикорий специй для пряников
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

90,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288005511

5900288005511

price: 1,81 zł

buy 35 szt. for 1.78 zł/szt
1.81 PLN 2027-06-30 NewCondition
przyprawy 80 % (cynamon, kolendra, imbir, gałka muszkatołowa, goździki), mąka pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu
Wartość energetyczna1415 kJ / 336 kcal
Tłuszcz5,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany55 g
w tym cukry0,6 g
Błonnik17 g
Białko9,3 g
Sól0,04 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
To kompozycja starannie dobranych przypraw korzennych takich jak: cynamon, goździki, gałka muszkatołowa oraz kolendra. Całość tworzy wyjątkowo aromatyczną i smaczną mieszankę przyprawową o charakterystycznym korzennym smaku.
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Przyprawa do piernika. Suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Przepis na Pierniczki Składniki: 500 g mąki, 10 dag miodu naturalnego, 10 dag miodu sztucznego, 20 dag cukru pudru, 12 dag margaryny, 1 jajko, 1 łyżeczka Sody oczyszczonej Cykoria, 1 opakowanie Przyprawy do piernika Cykoria. Wykonanie: Nad stolnicą przesiać mąkę wymieszaną z sodą, uformować górkę. W przesianej mące zrobić wgłębienie i wlać w nie rozpuszczony miód, następnie dodać przyprawę do piernika, cukier puder, tłuszcz oraz jajko. Wszystkie składniki razem zagnieść i wyrabiać aż ciasto będzie lśniące. Z tak wyrobionego ciasta odkroić część i rozwałkować do grubości 5 mm. Wykroić pierniczki. Blachę posmarować tłuszczem lub wyłożyć papierem do pieczenia, ułożyć surowe pierniczki i włożyć do nagrzanego piekarnika. Piec w temp. ok. 180 °C przez ok. 10 min. Gotowe ciastka ozdobić lukrem.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2026-10-01 13:56:36Wszystkie produkty ok
  • Agata , 2020-12-23 20:53:24Polecam



Kamis Kamis curry Kamis Kamis curry
expiry date 2029-01-25
Prymat Приправа для Prymat Приправа для
expiry date 2028-05-30
Prymat специи в Prymat специи в
expiry date 2028-01-31
Prymat специи для Prymat специи для
expiry date
2027-11-30
Prymat приправы фарша Prymat приправы фарша
expiry date 2028-07-30
Prymat специи в Prymat специи в
expiry date 2028-07-30
Prymat приправа для Prymat приправа для
спагетти 20 g
111,50zł/kg

price: 2,23 zł

PLN
1
21
expiry date
2028-04-30
Prymat приправа для Prymat приправа для
салатов 20 g
111,00zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-05-30
Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
лимонная кислота 20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria свекольник Cykoria свекольник
быстрое 60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
приготовления Чизкейк быстрого 190 g
36,79zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5