Соевый соус Goong с пониженным содержанием соли

Pamapol
Соевый соус Goong с пониженным содержанием солиСоевый соус Goong с пониженным содержанием соли
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

expiry date:

2028-02-27

pojemność

cena za litr

39,93 zł / l

kraj

Country of origin

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501001091

5907501001091

price: 5,99 zł

5.99 PLN 2028-02-27 NewCondition
nasiona soi 48 %, woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 ml produktu
Wartość energetyczna267 kJ / 63 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany8,6 g
w tym cukry3,3 g
Białko7,1 g
Sól12 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Soja : Zawiera
naturalnie warzony, produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegan, bez E składników
brand:Goong
Legally regulated product name:Naturalnie warzony sos sojowy o obniżonej zawartości soli.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Chiny
Producer's address:
Return address:
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
Maggi приправы Maggi приправы
жидкости 960 g
18,54zł/kg

price: 17,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-05-30
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 1 kg

price: 12,16 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Lima Мягкий соевый Lima Мягкий соевый
соус Lima Shuyu BIO 250 ml
79,04zł/l

price: 19,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-13
Octim Бальзамический Octim Бальзамический
крем Octim со вкусом малины 310 g
44,32zł/kg

price: 13,74 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-03
Octim Бальзамический Octim Бальзамический
крем со вкусом вишни Octim 310 g
44,32zł/kg

price: 13,74 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-03
Pamapol Pamapol Домашний Pamapol Pamapol Домашний
БЕСПЛАТНО! паштет из птицы 100% 390 g
12,05zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
47
expiry date 2027-03-18
Pamapol рубец zamojsku Pamapol рубец zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol голубцы в Pamapol голубцы в
томатном соусе 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Pamapol фрикадельки в Pamapol фрикадельки в
томатном соусе 500 g
16,68zł/kg

price: 8,34 zł

PLN
1
59
expiry date 2029-01-10
Pamapol Фасоль и weenies с Pamapol Фасоль и weenies с
expiry date 2029-01-22
Pamapol домашнее рагу Pamapol домашнее рагу
expiry date 2028-06-30
Pamapol Домашнее Pamapol Домашнее
expiry date 2027-03-03
Pamapol свинина Pamapol свинина
тушеная 500 g
22,42zł/kg

price: 11,21 zł

PLN
1
31
expiry date 2028-07-20
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5