Гербаполь варенье с клубники очень низким содержанием сахара

Herbapol
53Гербаполь варенье с клубники очень низким содержанием сахара
Nasza konfitura powstaje z dojrzałych truskawek pochodzących wyłącznie z Polski.
Гербаполь варенье с клубники очень низким содержанием сахараГербаполь варенье с клубники очень низким содержанием сахара
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

expiry date:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

35,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956201078

5900956201078

price: 8,52 zł

buy 6 szt. for 8.39 zł/szt
8.52 PLN 2027-11-30 NewCondition
truskawki, cukier, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, Sporządzono z 70 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 40 g na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna653 kJ / 154 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany37 g
w tym cukry37 g
Białko<0,5 g
Sól<0,01 g

Nasza konfitura powstaje z dojrzałych truskawek pochodzących wyłącznie z Polski.
Features:bez gumy guar, 100 % polskich truskawek
brand:Herbapol
Legally regulated product name:Konfitura ekstra z truskawek o obniżonej zawartości cukru*. Pasteryzowana. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżemy o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu.
Storage:Niewielka ilość wody na powierzchni konfitury są zjawiskiem naturalnym i nie stanowi to wady produktu. Najlepiej spożyć przed końcem: data (numer partii) na wieczku. Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Łowicz с низким Łowicz с низким
    варенье с лесными ягодами содержанием сахара 240 g
    59,88zł/kg

    price: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-02-28
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    черники джем содержанием сахара 240 szt.

    price: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Łowicz с низким Łowicz с низким
    клубничным вареньем содержанием сахара с 240 g
    45,29zł/kg

    price: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol Гербаполь Herbapol Гербаполь
    низким содержанием сахара варенье с вишней очень 240 g
    35,50zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2028-03-30
    Herbapol Гербаполь Herbapol Гербаполь
    сверхнизкого сахара джем с малиной 240 g
    35,50zł/kg

    price: 8,52 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-30
    Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
    240 g
    59,71zł/kg

    price: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-30
    Stovit Stovit с Stovit Stovit с
    клубничным вареньем 250 g
    38,04zł/kg

    price: 9,51 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-09-30
    Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
    330 g
    24,21zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-05-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    мелиссой Польский травяной чай с 20 szt.

    price: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2028-06-30
    Herbapol Herbapol
    шиповника Гербапол.Чайный сад.Чай из 20 torebek

    price: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Польский чай с ромашкой 20 torebek

    price: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2028-06-30
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    фруктовый сироп аронии 420 ml
    20,40zł/l

    price: 8,57 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Herbapol фрукты Herbapol фрукты
    цветков липы малиновый сироп кладовая с 420 ml
    19,81zł/l

    price: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-30
    Herbapol Кладовая Herbapol Кладовая
    смородины фруктовый сироп черной 420 ml
    19,83zł/l

    price: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Herbapol Фрукты Herbapol Фрукты
    кладовая вишневый сироп 420 ml
    20,02zł/l

    price: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5