Jamar Na wodzie ze źródeł jurajskich. Ocet niefiltrowany i naturalnie mętny. Produkt otrzymany z cydru w procesie biologicznym fermentacji octowej.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

17,98 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844102934

5901844102934

price: 8,99 zł

buy 15 szt. for 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-04-30 NewCondition
Na wodzie ze źródeł jurajskich. Ocet niefiltrowany i naturalnie mętny. Produkt otrzymany z cydru w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Features:naturalna fermentacja, naturalnie mętny, z polskich jabłek
brand:Jamar
Legally regulated product name:Ocet cydrowy 5 % kwasowości.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na górze opakowania. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Preparation and use:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1. Stosować do marynat, sałatek, dressingów.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Octim Octim Spirit уксус Octim Octim Spirit уксус
500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Спиртовой Octim Спиртовой
уксус 10 % Кислотность 500 ml
8,30zł/l

price: 4,15 zł

PLN
1
21
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
уксус фильтрованный яблочный 500 ml
35,98zł/l

price: 17,99 zł

PLN
1
2
Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
5% 500 ml
27,72zł/l

price: 13,86 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-09-19
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
нефильтрованный БИО Яблочный уксус 5% 500 ml
33,64zł/l

price: 16,82 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-15
Alce Nero Alce Nero
из Модены фильтрованный БИО Бальзамический уксус Alce Nero 500 ml
46,36zł/l

price: 23,18 zł

PLN
1
1
Bio Food Bio Food Spirit Bio Food Bio Food Spirit
BIO
Bio Food Spirit уксус 10% БИО, без глютена Bio Food Spirit уксус 10% БИО, без глютена
уксус 10% БИО, без глютена 500 ml
25,56zł/l

price: 12,78 zł

PLN
1
2
expiry date
2030-10-07
Jamar Яблочный уксус Jamar Яблочный уксус
BIO
Яблочный уксус Jamar BIO Яблочный уксус Jamar BIO
Jamar BIO 500 ml
13,68zł/l

price: 6,84 zł

PLN
1
24
expiry date 2028-04-30
Jamar Жамар тертая Jamar Жамар тертая
маринованная свекла 300 g
14,43zł/kg

price: 4,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-31
Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
микс из моркови и гороха 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-12-31
Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
14,04zł/kg

price: 6,60 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-01-31
Jamar Jamar
Jamar Мультифруктовый мармелад 600 g
14,68zł/kg

price: 8,81 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-05-31
Jamar Джамар, Jamar Джамар,
фасоль консервированная белая 400 g
12,80zł/kg

price: 5,12 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-31
Jamar Jamar Овощная Jamar Jamar Овощная
смесь морковного горошка 380 g
14,92zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
14
expiry date 2027-04-30
Jamar Джамар Jamar Джамар
консервированный горошек 400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-07-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5