Kamis чеснок салату

Kamis
51Kamis чеснок салату
Czosnek i zioła dobrane w idealnej proporcji w Sosie Sałatkowym Czosnkowym Kamis, nadadzą Twojej sałatce niepowtarzalnego smaku
Kamis чеснок салатуKamis чеснок салату
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

expiry date:

2028-01-21

pojemność

cena za kilogram

333,75 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084254250

5900084254250

price: 2,67 zł

2.67 PLN 2028-01-21 NewCondition
przyprawy (czosnek (17,7 %) (w tym liofilizowany), GORCZYCA biała, cebula, kozieradka, pieprz czarny, kurkuma), cukier, sól, skrobia modyfikowana, laktoza (z MLEKA), zioła (natka pietruszki (2 %), lubczyk), kwas: kwas cytrynowy, olej roślinny rzepakowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu, naturalny aromat (zawiera GORCZYCĘ)
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1327/314 (kJ/kcal)
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany63 g
w tym cukry35 g
Białko5,9 g
Sól15,7 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Czosnek i zioła dobrane w idealnej proporcji w Sosie Sałatkowym Czosnkowym Kamis, nadadzą Twojej sałatce niepowtarzalnego smaku
Features:bez dodatku glutaminianu monosodowego, wyraźnie czosnkowy smak
brand:Kamis
Legally regulated product name:Sos sałatkowy czosnkowy. Mieszanka Przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Preparation and use:Dodaj: 3 łyżki wody 1 łyżka majonezu Przygotowanie sosu: 1. W wodzie wymieszaj dokładnie przyprawę Sos sałatkowy Czosnkowy Kamis. 2. Dodaj majonez i mieszaj do uzyskania gładkiego sosu 3. Możesz mieszać sos w słoiczku lub dyspenserze do sosów.
Recipes:Inspiracja na sałatkę: Sałata rzymska, suszony pomidor, parmezan, grzanki.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Polska
Producer's address:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Return address:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr Заправка для Knorr Заправка для
    салата с чесноком Knorr 8 g
    235,00zł/kg

    price: 1,88 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-01-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary чеснок Winiary чеснок
    expiry date 2027-03-04
    Łowicz переодевание , Łowicz переодевание ,
    баночка сладкой - кислый 500 g
    17,16zł/kg

    price: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-30
    Knorr Главная Вкусы Knorr Главная Вкусы
    Knorr соус для жареной яркий 25 g
    184,80zł/kg

    price: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2027-05-30
    Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
    expiry date 2027-04-23
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    чесночный соус 240 ml
    29,13zł/l

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-12
    Amaizin Соус Amaizin Salsa Amaizin Соус Amaizin Salsa
    мягкий, безглютеновый BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Kamis Kamis curry Kamis Kamis curry
    expiry date 2029-01-25
    Kamis Камис Перец Kamis Камис Перец
    черный молотый 16 g
    174,38zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2028-11-09
    Kamis Камис сушеный Kamis Камис сушеный
    майоран 7 g
    395,71zł/kg

    price: 2,77 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2029-02-07
    Kamis Камис Эрб де Kamis Камис Эрб де
    Прованс 8 g
    398,75zł/kg

    price: 3,19 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-05-15
    Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
    ziarnisty 16 g
    174,38zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    49
    expiry date
    2029-02-09
    Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
    12 g
    232,50zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    55
    expiry date
    2028-11-22
    Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
    180 g
    28,67zł/kg

    price: 5,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-02-13
    Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
    16 g
    215,00zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2028-07-02
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5