Panier курица птицы

Prymat Dzięki starannie dobranym składnikom panier nadaje mięsom niepowtarzalny smak, aromat i wygląd. Jest bardzo wygodny w zastosowaniu, pomaga zaoszczędzić czas podczas przygotowywania codziennych posiłków.
Panier курица птицыPanier курица птицы
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-09

pojemność

cena za kilogram

40,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135010139

5901135010139

price: 3,62 zł

3.62 PLN 2027-09-09 NewCondition
Prymat Panier курица Prymat Panier курица
expiry date
2027-10-30
mąka pszenna, cebula, woda, sól, przyprawy (4,2 %): kozieradka, kmin rzymski, nasiona kolendry, cynamon, kminek, imbir, goździk, pieprz czarny, jaja w proszku, drożdże, ekstrakt z papryki, majeranek, bazylia, cząber, natka pietruszki, czosnek
Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna1616 kJ / 382 kcal
Tłuszcz 3,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,8 g
Węglowodany 71 g
w tym cukry 4,5 g
Białko 14 g
Sól 6,8 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Dzięki starannie dobranym składnikom panier nadaje mięsom niepowtarzalny smak, aromat i wygląd. Jest bardzo wygodny w zastosowaniu, pomaga zaoszczędzić czas podczas przygotowywania codziennych posiłków.
Features:sposób na chrupiące danie!, wystarcza na: 450 g mięsa
brand:Prymat
Legally regulated product name:Panier z przyprawami do drobiu.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Recipes:Potrzebujesz tylko: - filet lub kawałki kurczaka - mleko lub wodę - olej do smażenia Sposób przygotowania: Przygotuj: 450 g filetu lub kawałków kurczaka, mleko lub wodę, olej do smażenia. 1. Pokrój na kotlety umyty filet lub przygotuj umyte kawałki. Udka i podudzia ugotuj przed panierowaniem. 2. Zwilż mięso w mleku lub wodzie. 3. Obtocz zwilżone mięso dokładnie w panierze. 4. Usmaż opanierowane mięso na rozgrzanym oleju do uzyskania złocistego koloru.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Prymat рубить Panier к Prymat рубить Panier к
expiry date 2027-10-30
Cykoria Cykoria Panier panierka Cykoria Cykoria Panier panierka
do mięsa, 200 g
24,10zł/kg

price: 4,82 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-07-30
Cykoria Cykoria Panierka cebulowa Cykoria Cykoria Panierka cebulowa
180 g
28,56zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
17
expiry date 2027-08-30
Prymat молотый черный Prymat молотый черный
перец 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
молотый 20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat кайенский Prymat кайенский
перец молотый 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat классический Prymat классический
гриль приправы 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat потер майоран Prymat потер майоран
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat базилик Prymat базилик
предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat Приправа для Prymat Приправа для
expiry date 2028-05-30
Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5