Octim
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-22

pojemność

cena za kilogram

22,17 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004248

5901605004248

price: 3,99 zł

buy 12 szt. for 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2027-05-22 NewCondition
Octim Octim Ketchup Łagodny Octim Octim Ketchup Łagodny
180 g
22,17zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-05-22
Kotlin пряный кетчуп Kotlin пряный кетчуп
expiry date 2027-06-30
Kotlin мягкий кетчуп Kotlin мягкий кетчуп
450 g
16,29zł/kg

price: 7,33 zł

PLN
1
32
expiry date 2027-06-30
Pudliszki Мягкий Pudliszki Мягкий
консервантов кетчуп Pudliszki Без 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-06-20
Pudliszki Кетчуп Pudliszki Pudliszki Кетчуп Pudliszki
острый без консервантов 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-20
Włocławek баночка Włocławek баночка
пряным кетчупом 200 g
23,65zł/kg

price: 4,73 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-08-30
Włocławek кетчуп Włocławek кетчуп
expiry date 2027-08-30
Octim Французский Octim Французский
горчицы 190 g
23,16zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-08-27
REDUCED PRICE -25%
Octim Хрен горчицы Octim Хрен горчицы
190 g
15,26zł/kg

price: 2,90 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-17
Octim горчица Sarepska Octim горчица Sarepska
190 g
19,79zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-09-08
Octim Octim Spirit уксус Octim Octim Spirit уксус
500 ml
11,98zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim яблочный уксус Octim яблочный уксус
консервантов 10% кислотности польских яблок без 5 litrów
9,42zł/l

price: 47,10 zł

PLN
1
30
expiry date 2028-07-02
Octim Спиртовой Octim Спиртовой
уксус 10 % Кислотность 500 ml
8,30zł/l

price: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
cydrowy 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-09
Octim Octim Octim Octim
уксус 6% от Ольштынек Экологический яблочный 300 ml
29,97zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2028-06-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5