Примат. Куриная приправа. Золотая кожа

Prymat
44Примат. Куриная приправа. Золотая кожа
Warto wiedzieć: To aromatyczna mieszanka przyprawowa z wyczuwalnymi w smaku papryką i czosnkiem. Nadaje daniom apetyczny złocisty kolor. Pasuje do: - pieczonego kurczaka - grillowanego kurczaka i indyka - pieczonej gęsiny Nietypowe zastosowanie: Świetnie nadaje się również do marynowania ryb i owoców morza.
Примат. Куриная приправа. Золотая кожаПримат. Куриная приправа. Золотая кожа
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

66,33 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000321

5901135000321

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-08-30 NewCondition
sól, papryka słodka (16 %), cebula, nasiona kolendry, czosnek (5 %), cukier, kurkuma, gorczyca biała, imbir, majeranek, chili, kmin rzymski, kminek, goździk, bazylia, cząber, pieprz czarny, natka pietruszki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna726 kJ / 174 kcal
Tłuszcz5,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany19 g
w tym cukry6,4 g
Białko6,3 g
Sól49,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: To aromatyczna mieszanka przyprawowa z wyczuwalnymi w smaku papryką i czosnkiem. Nadaje daniom apetyczny złocisty kolor. Pasuje do: - pieczonego kurczaka - grillowanego kurczaka i indyka - pieczonej gęsiny Nietypowe zastosowanie: Świetnie nadaje się również do marynowania ryb i owoców morza.
Features:bez dodatku glutaminianu sodu
brand:Prymat
Legally regulated product name:Przyprawa do kurczaka i dań z drobiu złocista skórka - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Prymat специи кебаб Prymat специи кебаб
    expiry date 2029-07-30
    Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
    приправа для птицы 30 g
    260,67zł/kg

    price: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-02
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Wieprzowiny 30 g
    60,33zł/kg

    price: 1,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do mięsa 30 g
    60,33zł/kg

    price: 1,81 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Gulaszu 30 g
    33,33zł/kg

    price: 1 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Gyrosa 30 g
    58,33zł/kg

    price: 1,75 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2028-04-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Szaszłyka 30 g
    38,67zł/kg

    price: 1,16 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Bigosu 30 g
    60,33zł/kg

    price: 1,81 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-04-30
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat базилик Prymat базилик
    предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    expiry date 2028-05-30
    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5