Prymat Приправа для пряников и пряников

Prymat Warto wiedzieć: To kompozycja przyprawowa o przyjemnym korzennym aromacie oraz wyraźnie wyczuwalnych w smaku nutach cynamonu, gałki muszkatołowej oraz anyżu. Pasuje do: - piernika - babeczek i muffinów - owsianki - jogurtów - mleka roślinnego Nietypowe zastosowanie: Miłośnicy korzennych smaków docenią tę przyprawę jako dodatek do gorącej kawy.
Prymat Приправа для пряников и пряниковPrymat Приправа для пряников и пряников
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

110,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135046787

5901135046787

price: 2,20 zł

2.20 PLN 2027-10-30 NewCondition
cukier, cynamon (25,1 %), imbir, kardamon, goździk, gałka muszkatołowa (1 %), anyż gwiaździsty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1505 kJ / 356 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany77 g
w tym cukry66 g
Białko1,9 g
Sól0,02 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: To kompozycja przyprawowa o przyjemnym korzennym aromacie oraz wyraźnie wyczuwalnych w smaku nutach cynamonu, gałki muszkatołowej oraz anyżu. Pasuje do: - piernika - babeczek i muffinów - owsianki - jogurtów - mleka roślinnego Nietypowe zastosowanie: Miłośnicy korzennych smaków docenią tę przyprawę jako dodatek do gorącej kawy.
Features:pełnia aromatu, bogactwo smaku
brand:Prymat
Legally regulated product name:Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
Prymat молотый черный Prymat молотый черный
перец 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-07-30
Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
молотый 20 g
105,00zł/kg

price: 2,10 zł

PLN
1
17
expiry date 2029-07-30
Prymat кайенский Prymat кайенский
перец молотый 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Prymat весь тмин Prymat весь тмин
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-04-30
Prymat Prymat
гранулированный чеснок 20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
25
expiry date 2029-06-30
Prymat Prymat Przyprawa Curry Prymat Prymat Przyprawa Curry
20 g
111,00zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
27
expiry date
2028-05-30
Prymat фарш куркума Prymat фарш куркума
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-02-28
Prymat классический Prymat классический
гриль приправы 20g

price: 2,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-03-31
Prymat потер майоран Prymat потер майоран
8 g
248,75zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-30
Prymat базилик Prymat базилик
предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
199,00zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-03-30
Prymat Приправа для Prymat Приправа для
expiry date 2028-05-30
Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
40 g
55,50zł/kg

price: 2,22 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-01-30
Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
кайенский перец ) фарш 15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2029-02-28
Prymat нитрит соль Prymat нитрит соль
50 g
47,40zł/kg

price: 2,37 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-09-30
Prymat душистый перец Prymat душистый перец
15 g
132,67zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
20
expiry date 2029-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5