Кетчуп Pudliszki острый без консервантов

Pudliszki
55Кетчуп Pudliszki острый без консервантов
Кетчуп Pudliszki острый без консервантовКетчуп Pudliszki острый без консервантов
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

15,94 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000417

5900783000417

price: 7,65 zł

7.65 PLN 2027-04-29 NewCondition
Pudliszki Кетчуп Pudliszki Pudliszki Кетчуп Pudliszki
острый без консервантов 480 g
15,63zł/kg

price: 7,50 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-20
przecier pomidorowy 70 %, cukier, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, naturalne aromaty (zawierają seler), pieprz cayenne 0,01 %, przyprawy, zioła
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna463 kJ / 109 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany25 g
w tym cukry22 g
Błonnik1,1 g
Białko1,7 g
Sól2,4 g
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal)
Opakowanie zawiera 32 sugerowane porcje produktu.

Seler : Zawiera
z polskich pomidórów, bez konserwantów
brand:Pudliszki
Legally regulated product name:Ketchup pikantny. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na nakrętce. Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 8 tygodni.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Włocławek Влоцлавек Włocławek Влоцлавек
    expiry date 2027-02-20
    Pudliszki Мягкий Pudliszki Мягкий
    консервантов кетчуп Pudliszki Без 480 g
    15,63zł/kg

    price: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-06-20
    REDUCED PRICE -10%
    Włocławek Влоцлавек Włocławek Влоцлавек
    мягкий кетчуп 480 g
    12,58zł/kg

    price: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2026-12-30
    Kotlin пряный кетчуп Kotlin пряный кетчуп
    expiry date 2027-06-30
    Włocławek баночка Włocławek баночка
    пряным кетчупом 200 g
    23,65zł/kg

    price: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-08-30
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Кетчуп Фирменный острый 450 g
    16,73zł/kg

    price: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-18
    Roleski Кетчуп острый Roleski Кетчуп острый
    expiry date 2027-08-07
    Dagoma Dagoma Кетчуп Dagoma Dagoma Кетчуп
    Кашубским резким 380 g
    24,87zł/kg

    price: 9,45 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2028-06-23
    Pudliszki Pudliszki
    консервированная кукуруза 400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki белая фасоль Pudliszki белая фасоль
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Pudliszki красная Pudliszki красная
    фасоль 400 g
    15,70zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-26
    Pudliszki - Tomate сок Pudliszki - Tomate сок
    свежих помидоров 300 ml
    13,70zł/l

    price: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    price: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-13
    Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
    z po bretońsku 610 g
    18,93zł/kg

    price: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-12-10
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5