Radix-Бис гималайская розовая соль представляет собой мелкозернистый

Radix
43Radix-Бис гималайская розовая соль представляет собой мелкозернистый
Radix-Бис гималайская розовая соль представляет собой мелкозернистыйRadix-Бис гималайская розовая соль представляет собой мелкозернистый
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

expiry date:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

11,93 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569004607

5907569004607

price: 3,58 zł

3.58 PLN 2028-09-30 NewCondition

sól Himalajska


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Skarby Oceanu Crystalline Planet Skarby Oceanu Crystalline Planet
    мелкого помола Гималайская соль розового 1 kg

    price: 10,33 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2030-12-31
    Bio Planet Bio Planet
    Гималайская соль розовая крупнозернистая Кристаллическая планета 1 kg

    price: 10,79 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2030-08-31
    Sante Санте Sante Санте
    гималайская розовая соль 350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-12
    Radix Radix-Bis Sól himalajska Radix Radix-Bis Sól himalajska
    różowa 900 g
    9,21zł/kg

    price: 8,29 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2035-02-15
    Bio Planet Bio Planet
    Гималайская соль розовая крупнозернистая Кристаллическая планета 600 g
    12,22zł/kg

    price: 7,33 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2030-08-31
    Big Nature Big Nature Big Nature Big Nature
    мелкая Розовая гималайская соль, 1.1 kg
    8,17zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2030-05-31
    Salvita Salvita
    250 g
    46,36zł/kg

    price: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-10-30
    500 g
    23,98zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-05-30
    Radix Radix-Бис агар Radix Radix-Бис агар
    50 g
    251,20zł/kg

    price: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-07-01
    Radix Семена Radix Bis Chia Radix Семена Radix Bis Chia
    150 g
    46,60zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-09-30
    Radix Тростниковый Radix Тростниковый
    сахар Radix-Bis Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-26
    Radix Крупа Radix Bis Corn Radix Крупа Radix Bis Corn
    без глютена 450 g
    9,47zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-01-17
    Radix Radix-Бис манную Radix Radix-Бис манную
    спельта 500 g
    12,00zł/kg

    price: 6 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-25
    Radix Radix-Bis овсяная Radix Radix-Bis овсяная
    крупа 400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka Radix Radix-Bis Maka
    кукуруза без глютена 450 g
    11,78zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-12
    Radix Radix-бис пишется Radix Radix-бис пишется
    тип муки 2000 1 kg

    price: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-01-16
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5