Французская горчица Roleski

Roleski
54Французская горчица Roleski

Musztarda Francuska to wykwintna musztarda powstała z pełnych ziaren żółtej i brązowej gorczycy, które nadają jej charakterystyczny smak i wygląd. Doskonała dla osób lubiących kulinarne eksperymenty.

Produkt bezglutenowy. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

Zastosowanie:
Polecana do potraw z delikatnych, szlachetnych mięs, np. polędwiczek wieprzowych czy cielęciny. Wyśmienity dodatek do sosów, pikli i ryb. 

Французская горчица RoleskiФранцузская горчица Roleski
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-06

pojemność

cena za kilogram

22,80 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044005813

5901044005813

price: 3,99 zł

3.99 PLN 2027-08-06 NewCondition

woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt kurkumy


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 955 kJ/228 kcal

Tłuszcz 9,3 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g

Węglowodany 26 g

- w tym cukry 19 g

Białko 7,5 g

Sól 2,3 g


Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera

Musztarda Francuska to wykwintna musztarda powstała z pełnych ziaren żółtej i brązowej gorczycy, które nadają jej charakterystyczny smak i wygląd. Doskonała dla osób lubiących kulinarne eksperymenty.

Produkt bezglutenowy. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

Zastosowanie:
Polecana do potraw z delikatnych, szlachetnych mięs, np. polędwiczek wieprzowych czy cielęciny. Wyśmienity dodatek do sosów, pikli i ryb. 


Features:

bez konserwantów


brand:Firma Roleski
Legally regulated product name:Musztarda francuska
Storage:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła.


Type of packaging:

Słoik


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


Return address:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska
tel./fax +48 14 631 35 00

How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Хшанув 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski Таблица Roleski Таблица
    горчицы 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Ерозолимская Горчица 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-12
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Старопольская горчица 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-26
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Медовая Горчица 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-07-30
    Roleski Горчица Roleski Горчица
    викингов 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-08-11
    Roleski дижонской Roleski дижонской
    горчицы 165 g
    24,18zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-03-16
    Roleski Roleski Trinidad Scorpion Roleski Roleski Trinidad Scorpion
    острая Mustard, линия Street Food, очень 210 g
    23,76zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-04-24
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    горчица средней остроты 900 g
    16,11zł/kg

    price: 14,50 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-03-05
    Roleski Нежная Roleski Нежная
    горчица Ролески 900 g
    16,11zł/kg

    price: 14,50 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-22
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-06-23
    Roleski Горчица Roleski Горчица
    столовая Ролески 275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-06-22
    Roleski Столовый Roleski Столовый
    майонез Ролески 280 g
    25,46zł/kg

    price: 7,13 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-07-20
    Roleski Столовый Roleski Столовый
    майонез Ролески 850 ml
    18,53zł/l

    price: 15,75 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-07-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5