Ролески Столовая горчица

Roleski
46Ролески Столовая горчица

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne zarówno do dan gotowych jak i również marynat.

 

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

 

Produkt nagrodzony w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2010”.

 

Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. Spróbuj! Polubisz. Roleski.



Produkt nagrodzony w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2010”.

 

Ролески Столовая горчицаРолески Столовая горчица
masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-03

pojemność

cena za kilogram

17,39 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044012248

5901044012248

price: 7,39 zł

buy 15 szt. for 6.89 zł/szt
7.39 PLN 2027-06-03 NewCondition

woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy, aromat naturalny.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 532 kJ/127 kcal

Tłuszcz 4,6 g

- w tym kwasy tłuiszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

- w tym cukry 12 g

Białko 4,0 g

Sól 2,0 g


Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne zarówno do dan gotowych jak i również marynat.

 

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.

 

Produkt nagrodzony w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2010”.

 

Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. Spróbuj! Polubisz. Roleski.



Produkt nagrodzony w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2010”.

 


brand:

Roleski


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Firma Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Roleski горчица Sarepska Roleski горчица Sarepska
    425 g
    17,39zł/kg

    price: 7,39 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2027-06-24
    Roleski Таблица Roleski Таблица
    горчицы 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-06-24
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-06-23
    Roleski Горчица Roleski Горчица
    столовая Ролески 275 g
    20,36zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-06-22
    Octim Таблица Octim Octim Таблица Octim
    Горчица Mazurska 190 g
    20,32zł/kg

    price: 3,86 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-03-13
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    столовая горчица 1 litr

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-06-16
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская саше 15 ml
    46,67zł/l

    price: 0,70 zł

    PLN
    1
    100
    expiry date 2027-06-16
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Сарепская 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-08-25
    Roleski Французская Roleski Французская
    горчица Roleski 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2027-08-06
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Горчица Хшанув 175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-08-10
    Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    price: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-05-20
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Ерозолимская Горчица 175 g
    21,26zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-12
    Roleski Ролески Roleski Ролески
    Старопольская горчица 175 g
    22,80zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-08-26
    Roleski Столовый Roleski Столовый
    майонез Ролески 280 g
    25,46zł/kg

    price: 7,13 zł

    PLN
    1
    21
    expiry date 2027-07-20
    Roleski Столовый Roleski Столовый
    майонез Ролески 850 ml
    18,53zł/l

    price: 15,75 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-07-23
    Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
    expiry date 2027-04-23
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5