Ролески столовая горчица

Roleski

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w dużym opakowaniu. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.


Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 

Ролески столовая горчицаРолески столовая горчица
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-06-16

pojemność

cena za litr

14,99 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019735

5901044019735

price: 14,99 zł

buy 4 szt. for 14.77 zł/szt
14.99 PLN 2027-06-16 NewCondition

woda, ocet spirytusowy, gorczyca (16%), cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy, aromat naturalny.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 532 kJ/127 kcal

Tłuszcz 4,6 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

w tym cukry 12 g

Białko 4,0 g

Sól 2,0 g


Zawiera gorczycę.


Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w dużym opakowaniu. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.


Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 


Roleski Таблица Roleski Таблица
горчицы 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-06-24
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Roleski Горчица Roleski Горчица
столовая Ролески 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-06-22
Roleski горчица Sarepska Roleski горчица Sarepska
425 g
17,39zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-06-24
Roleski Ролески Roleski Ролески
Столовая горчица 425 g
17,39zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-06-03
Octim Таблица Octim Octim Таблица Octim
Горчица Mazurska 190 g
20,32zł/kg

price: 3,86 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-03-13
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская саше 15 ml
46,67zł/l

price: 0,70 zł

PLN
1
100
expiry date 2027-06-16
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Французская Roleski Французская
горчица Roleski 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Хшанув 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Ролески Roleski Ролески
Ерозолимская Горчица 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Ролески Roleski Ролески
Старопольская горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Столовый Roleski Столовый
майонез Ролески 280 g
25,46zł/kg

price: 7,13 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-07-20
Roleski Столовый Roleski Столовый
майонез Ролески 850 ml
18,53zł/l

price: 15,75 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-07-23
Roleski Соус Ролески Roleski Соус Ролески
expiry date 2027-04-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5