Мягкий соевый соус Lima Shuyu BIO

Lima

Opis:
Sos Shoyu charakteryzuje się lekkim alkoholowym posmakiem - jest  to wynik fermentacji pszenicy. W związku z tym nadaje się do dłuższego gotowania , najlepiej dodać go pod koniec przygotowania posiłku, aby sos nie utracil charakterystycznego aromatu. Shoyu doskonale komponuje się z piklami , w potrawach z woka, z ryżem, makaronem, sushi, sashimi i duszonymi warzywami.

Skład:
Woda, soja, pszenica, sól morska, koji.

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych


Informacja alergiczna:
Alergen - gluten
Мягкий соевый соус Lima Shuyu BIOМягкий соевый соус Lima Shuyu BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2028-01-13

pojemność

cena za litr

79,04 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5411788037891

5411788037891

price: 19,76 zł

19.76 PLN 2028-01-13 NewCondition

Woda, soja*, pszenica*, sól morska, alkohol*, Aspergillus oryzae. (*składniki ekologiczne)



Opis:
Sos Shoyu charakteryzuje się lekkim alkoholowym posmakiem - jest  to wynik fermentacji pszenicy. W związku z tym nadaje się do dłuższego gotowania , najlepiej dodać go pod koniec przygotowania posiłku, aby sos nie utracil charakterystycznego aromatu. Shoyu doskonale komponuje się z piklami , w potrawach z woka, z ryżem, makaronem, sushi, sashimi i duszonymi warzywami.

Skład:
Woda, soja, pszenica, sól morska, koji.

*produkt pochodzący z upraw ekologicznych


Informacja alergiczna:
Alergen - gluten
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 210 g
16,38zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-30
Maggi приправы Maggi приправы
жидкости 960 g
18,54zł/kg

price: 17,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-05-30
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 1 kg

price: 12,16 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Pamapol Соевый соус Pamapol Соевый соус
содержанием соли Goong с пониженным 150 ml
39,93zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-02-27
Octim Бальзамический Octim Бальзамический
крем Octim со вкусом малины 310 g
44,32zł/kg

price: 13,74 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-03
Octim Бальзамический Octim Бальзамический
крем со вкусом вишни Octim 310 g
44,32zł/kg

price: 13,74 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-03
Lima Кофе с цикорием Lima Кофе с цикорием
Лима для БИО заваривания 500 g
55,40zł/kg

price: 27,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5