Sante мелкозернистая морская соль с магнием без antyzbrylaczem

Sante
43Sante мелкозернистая морская соль с магнием без antyzbrylaczem
- Bez antyzbrylacza. - Wzbogacona jodem - jod pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy oraz układu nerwowego (w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia). - Źródło naturalnego magnezu. - Sól morska zwana dawniej białym złotem, pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej.
Sante мелкозернистая морская соль с магнием без antyzbrylaczemSante мелкозернистая морская соль с магнием без antyzbrylaczem
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-13

pojemność

cena za kilogram

8,54 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617012036

5900617012036

price: 2,99 zł

2.99 PLN 2028-05-13 NewCondition
sól morska drobnoziarnista jodowana (sól morska, substancja wzbogacająca: jodan potasu), Zawartość jodanu potasu 3,9 +/- 1,3 mg / 100 g soli
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna0 kJ / 0 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól99 g
Składniki mineralne:
Magnez70 mg (19 %)*
Jod2313 µg (1542 %)*
* % Referencyjnej Wartości Spożycia dla osoby dorosłej

- Bez antyzbrylacza. - Wzbogacona jodem - jod pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy oraz układu nerwowego (w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia). - Źródło naturalnego magnezu. - Sól morska zwana dawniej białym złotem, pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej.
Features:magnez, bez antyzbrylacza
brand:Sante
Legally regulated product name:Sól morska jodowana drobnoziarnista z magnezem.
Storage:Do pojemnika z solą można wrzucić ziarenko ryżu lub kawałek laski cynamonu, dzięki czemu produkt pozostaje sypki. Po otwarciu przechowywać w suchym miejscu, w szczelnie zamkniętym pojemniku.
Recipes:Przepis na Gomasio: Gomasio jest mieszanką uprażonych ziaren sezamu i soli morskiej. Świetnie smakuje z potrawami z ryżu, daniami warzywno-zbożowymi. Doskonale nadaje się jako posypka do sałatek oraz dodatek do zup, kasz i quinoa. Składniki: 10 łyżeczek sezamu, 1 łyżeczka soli morskiej Sante. Sezam prażymy na rozgrzanej, suchej patelni, często mieszając, do momentu uzyskania złocistego koloru. Dodajemy sól Sante i prażymy przez chwilę. Wystudzone, uprażone składniki przekładamy do moździerza. Rozdrabniamy tak, by część ziarenek pozostała w całości. W celu zapewnienia świeżości gomasio przekładamy do szczelnego pojemnika i zużywamy w ciągu 8-10 dni.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:Sante sp. z o.o. ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Sante Sante Sól morska Sante Sante Sól morska
    o obniżonej 350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-06-18
    Sante Санте Sante Санте
    гималайская розовая соль 350 g
    14,26zł/kg

    price: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-06-12
    Skarby Oceanu Сокровища Skarby Oceanu Сокровища
    моря соли грубого помола океана 1 kg

    price: 13,27 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2030-08-14
    Radix Radix-Бис штраф Radix Radix-Бис штраф
    морская соль 500 g
    7,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2030-12-31
    Salvita Salvita
    250 g
    46,36zł/kg

    price: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-10-30
    500 g
    23,98zł/kg

    price: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-05-30
    o'Sole море ? соли o'Sole море ? соли
    грубого йодированная 900 g
    4,22zł/kg

    price: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Kujawska вакуумная Kujawska вакуумная
    соль йодированная 1 kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-21
    Sante Тропический Sante Тропический
    expiry date 2027-07-17
    Sante Sante хрустящие Sante Sante хрустящие
    шоколадом мюсли хлопья с бананом 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-07
    Sante хрустящие Sante хрустящие
    фрукты 350 г мюсли овсяные хлопья, 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-09
    Sante мюсли Хлопья, Sante мюсли Хлопья,
    expiry date 2027-06-23
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-07
    Sante овсянка отруби Sante овсянка отруби
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-29
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные сахарный тростник 500 g
    12,62zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante демерара Sante демерара
    неочищенные маленький сахарный тростник 500 g
    12,72zł/kg

    price: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5