Cykoria
54
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

60,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288172312

5900288172312

price: 1,81 zł

1.81 PLN 2028-05-30 NewCondition
sól, warzywa suszone 31,9 % (czosnek, cebula, marchew, burak, cykoria, por), przyprawy 25,2 % (papryka słodka, kolendra, kminek, pieprz czarny, chili), zioła 2,9 % (bazylia, cząber, szałwia, estragon)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna881 kJ / 210 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany31 g
w tym cukry10 g
Błonnik13 g
Białko8,1 g
Sól40,1 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
About the brand:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Przyprawa do wieprzowiny.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Przygotuj: - 0,5 kg mięsa wieprzowego - cebulę - 3-4 łyżki oleju Propozycja wykorzystania Wieprzowina duszona Składniki: 0,5 kg mięsa wieprzowego, cebula, 3-4 łyżki oleju, Przyprawa do wieprzowiny Cykoria. Wykonanie: Umyte i osuszone mięso pokroić w plastry, rozbić tłuczkiem, posypać obficie Przyprawą do wieprzowiny Cykoria i odstawić na około 2 h. Zrumienić z obu stron na rozgrzanym oleju, dodać posiekaną cebulę, podlać wodą i dusić na wolnym ogniu pod przykryciem do miękkości mięsa. W razie potrzeby podlewać wrzątkiem. Podawać z ziemniakami, kaszą lub kopytkami i ulubioną surówką.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Prymat Примат. Prymat Примат.
    кожа Куриная приправа. Золотая 30 g
    66,33zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-08-30
    Prymat специи кебаб Prymat специи кебаб
    expiry date 2029-07-30
    Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
    приправа для птицы 30 g
    260,67zł/kg

    price: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-02
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do mięsa 30 g
    60,33zł/kg

    price: 1,81 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Gulaszu 30 g
    33,33zł/kg

    price: 1 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Gyrosa 30 g
    58,33zł/kg

    price: 1,75 zł

    PLN
    1
    37
    expiry date 2028-04-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Szaszłyka 30 g
    38,67zł/kg

    price: 1,16 zł

    PLN
    1
    39
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Przyprawa Cykoria Cykoria Przyprawa
    do Bigosu 30 g
    60,33zł/kg

    price: 1,81 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-04-30
    Cykoria продуктовый Cykoria продуктовый
    лимонная кислота 20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria свекольник Cykoria свекольник
    быстрое 60 g
    37,67zł/kg

    price: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Цикорий Cykoria Цикорий
    приготовления Чизкейк быстрого 190 g
    36,79zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5