Таблица горчицы

Roleski
55
Smaczny i polski. PolecamТаблица горчицы
47Таблица горчицы

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w klasycznym szklanym słoiczku o pojemności 180ml. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne i jest przysmakiem najmłodszych.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Bez glutenu.

Produkt nagrodzony w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2010”.

Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 

Таблица горчицыТаблица горчицы
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-24

pojemność

cena za kilogram

21,26 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044003581

5901044003581

price: 3,72 zł

3.72 PLN 2027-06-24 NewCondition

woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy, aromat naturalny


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 532 kJ/127 kcal

Tłuszcz 4,6 g

- w tym kwasy tłuiszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

- w tym cukry 12 g

Białko 4,0 g

Sól 2,0 g


Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w klasycznym szklanym słoiczku o pojemności 180ml. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne i jest przysmakiem najmłodszych.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Bez glutenu.

Produkt nagrodzony w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2010”.

Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 


Features:

produkt bezglutenowy, bez konserwantów


brand:Firma Roleski
Legally regulated product name:Musztarda stołowa
Storage:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła.


Type of packaging:

Słoik


Country of origin:

Polska


Producer's address:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


Return address:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska
tel./fax +48 14 631 35 00

How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Dariusz_G , 2022-04-22 09:00:46Smaczny i polski. Polecam



Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-08-25
Roleski Французская Roleski Французская
горчица Roleski 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-08-06
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Хшанув 175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-08-10
Roleski горчица Kremska Roleski горчица Kremska
175 g
21,31zł/kg

price: 3,73 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-05-20
Roleski Ролески Roleski Ролески
Ерозолимская Горчица 175 g
21,26zł/kg

price: 3,72 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-06-12
Roleski Ролески Roleski Ролески
Старопольская горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-08-26
Roleski Ролески Roleski Ролески
Медовая Горчица 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-07-30
Roleski Горчица Roleski Горчица
викингов 175 g
22,80zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
30
expiry date 2027-08-11
Roleski Горчица Roleski Горчица
столовая Ролески 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-06-22
Roleski Ролески Roleski Ролески
Столовая горчица 425 g
17,39zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-06-03
Roleski дижонской Roleski дижонской
горчицы 165 g
24,18zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-03-16
Roleski Ролески Roleski Ролески
столовая горчица 1 litr

price: 14,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-06-16
Roleski Roleski Trinidad Scorpion Roleski Roleski Trinidad Scorpion
острая Mustard, линия Street Food, очень 210 g
23,76zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-04-24
Roleski Ролески Roleski Ролески
горчица средней остроты 900 g
16,11zł/kg

price: 14,50 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-03-05
Roleski Нежная Roleski Нежная
горчица Ролески 900 g
16,11zł/kg

price: 14,50 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-01-22
Roleski Ролески Roleski Ролески
Горчица Сарепская 275 g
20,36zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-06-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5