Яблочный уксус Jamar, естественно мутный

Jamar
51Яблочный уксус Jamar, естественно мутный
Produkt otrzymany z wina jabłkowego w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Яблочный уксус Jamar, естественно мутныйЯблочный уксус Jamar, естественно мутный
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2028-02-25

pojemność

cena za litr

27,04 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844100619

5901844100619

price: 6,76 zł

6.76 PLN 2028-02-25 NewCondition
Produkt otrzymany z wina jabłkowego w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Features:Produkt polski
brand:Jamar
About the brand:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Legally regulated product name:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na górze opakowania. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Preparation and use:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1. Stosować do marynat, sałatek, dressingów.
Type of packaging:Butelka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Food яблочный Bio Food яблочный
    уксус BIO 250 мл - Био продукты 250 ml
    41,64zł/l

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    био бальзамический уксус Modena 250 ml
    69,56zł/l

    price: 17,39 zł

    PLN
    1
    1
    Octim Octim уксус с Octim Octim уксус с
    белым вином Olsztynka 250 ml
    38,12zł/l

    price: 9,53 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-30
    Octim Octim уксус с Octim Octim уксус с
    Olsztynka с красным вином 250 ml
    38,12zł/l

    price: 9,53 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-06-09
    Octim яблочный уксус Octim яблочный уксус
    консервантов 10% кислотности польских яблок без 5 litrów
    9,42zł/l

    price: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2028-07-02
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    уксус фильтрованный яблочный 500 ml
    35,98zł/l

    price: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Octim Octim Ekologiczny Ocet Octim Octim Ekologiczny Ocet
    cydrowy 300 ml
    29,97zł/l

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-12-09
    Octim Octim 410ml яблочный Octim Octim 410ml яблочный
    уксус 6% 410 ml
    22,93zł/l

    price: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-05-15
    Jamar Jamar Яблочный Jamar Jamar Яблочный
    уксус 6% 5 litrów
    11,15zł/l

    price: 55,73 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2028-02-29
    Jamar Яблочный уксус Jamar Яблочный уксус
    BIO
    Яблочный уксус Jamar BIO Яблочный уксус Jamar BIO
    Jamar BIO 500 ml
    13,68zł/l

    price: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    expiry date 2028-04-30
    Jamar Жамар тертая Jamar Жамар тертая
    маринованная свекла 300 g
    14,43zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-31
    Jamar Джамар овощной Jamar Джамар овощной
    микс из моркови и гороха 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Jamar Овощная смесь Jamar Овощная смесь
    Кукуруза Jamar Морковь, Горох, 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-01-31
    Jamar Jamar
    Jamar Мультифруктовый мармелад 600 g
    14,68zł/kg

    price: 8,81 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-05-31
    Jamar Джамар, Jamar Джамар,
    фасоль консервированная белая 400 g
    12,80zł/kg

    price: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5