приправа для глинтвейна и пива

Prymat
41приправа для глинтвейна и пива
Warto wiedzieć: Przyprawa do grzanego wina i piwa ma przyjemny aromat korzenny. Charakter nadają jej wyraźnie wyczuwalne w smaku goździki i imbir. Proponujemy dodać 1 opakowanie na 500 ml wina/piwa. Pasuje do: - domowego grzańca - herbaty - kompotów - konfitur - deserów z owocami Nietypowe zastosowanie: Przyprawa jest doskonała także do piernika lub ciast korzennych.
приправа для глинтвейна и пиваприправа для глинтвейна и пива
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-10-31

pojemność

cena za kilogram

49,75 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135012485

5901135012485

price: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-10-31 NewCondition
cukier, goździk (1,5 %), gałka muszkatołowa (0,35 %), imbir (0,3 %), ziele angielskie, nasiona kolendry, cynamon
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1691 kJ / 398 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany98 g
w tym cukry97 g
Białko<0,5 g
Sól0,01 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Przyprawa do grzanego wina i piwa ma przyjemny aromat korzenny. Charakter nadają jej wyraźnie wyczuwalne w smaku goździki i imbir. Proponujemy dodać 1 opakowanie na 500 ml wina/piwa. Pasuje do: - domowego grzańca - herbaty - kompotów - konfitur - deserów z owocami Nietypowe zastosowanie: Przyprawa jest doskonała także do piernika lub ciast korzennych.
Features:pełnia aromatu, bogactwo smaku
brand:Prymat
Legally regulated product name:Przyprawa do grzanego wina i piwa z nutą korzenną - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Dary Natury Дары Dary Natury Дары
    природы сушеная лук BIO 40 g
    222,00zł/kg

    price: 8,88 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-05-03
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat базилик Prymat базилик
    предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
    кайенский перец ) фарш 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    expiry date 2028-05-30
    Prymat нитрит соль Prymat нитрит соль
    50 g
    47,40zł/kg

    price: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-09-30
    Prymat душистый перец Prymat душистый перец
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-06-30
    Prymat фарш корицы Prymat фарш корицы
    15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-06-30
    Prymat вытер тимьяна Prymat вытер тимьяна
    10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2029-02-28
    Prymat белый перец Prymat белый перец
    фарш 15 g
    148,00zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2029-02-28
    Prymat горчица все Prymat горчица все
    30 g
    66,33zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5