приправы для супов .

Winiary
55
Ok.приправы для супов .
48приправы для супов .
приправы для супов .приправы для супов .
masa netto

masa netto

210 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

16,38 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862213530

5900862213530

price: 3,44 zł

3.44 PLN 2027-06-30 NewCondition
woda, sol, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), ocet, glukoza, aromaty (z selerem)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g:
Wartość energetyczna:78 kJ/18 kcal
Tłuszcz:0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,0 g
Węglowodany:2,2 g
w tym cukry:0,9 g
Błonnik0,0 g
Białko2,4 g
Sól:22,5 g

Seler : Zawiera
Winiary
Legally regulated product name:Przyprawa w płynie do zup i drugich dań.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Niewielki osad nie jest wadą wyrobu - w przypadku powstania należy wstrząsnąć.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:15:22Ok.



Maggi приправы Maggi приправы
жидкости 960 g
18,54zł/kg

price: 17,80 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-05-30
Winiary приправы для Winiary приправы для
супов . 1 kg

price: 12,16 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-10-30
Lima Мягкий соевый Lima Мягкий соевый
соус Lima Shuyu BIO 250 ml
79,04zł/l

price: 19,76 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-01-13
Pamapol Соевый соус Pamapol Соевый соус
содержанием соли Goong с пониженным 150 ml
39,93zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2028-02-27
Octim Бальзамический Octim Бальзамический
крем Octim со вкусом малины 310 g
44,32zł/kg

price: 13,74 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-03
Octim Бальзамический Octim Бальзамический
крем со вкусом вишни Octim 310 g
44,32zł/kg

price: 13,74 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-03
Winiary бульонные Winiary бульонные
растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
61,83zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-02-28
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-06-30
Winiary соус порошок Winiary соус порошок
expiry date 2027-05-30
Winiary пудинг с Winiary пудинг с
сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Winiary лимонного Winiary лимонного
желе 71 g
39,30zł/kg

price: 2,79 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-02-28
Winiary майонез Winiary майонез
expiry date 2027-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5