приправа для картофеля и картофеля фри

Prymat
54приправа для картофеля и картофеля фри
Warto wiedzieć: Mieszanka o lekko ostrym smaku, z wyczuwalnym aromatycznym czosnkiem, kolendrą oraz delikatną nutą majeranku. Pasuje do: - ziemniaków pieczonych, smażonych i frytek - zapiekanek - placków ziemniaczanych Nietypowe zastosowanie: Doskonale nadaje się do przyprawienia farszu tradycyjnych ruskich pierogów.
приправа для картофеля и картофеля фриприправа для картофеля и картофеля фри
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

expiry date:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

93,20 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135010085

5901135010085

price: 2,33 zł

2.33 PLN 2029-07-30 NewCondition
sól, czosnek (13,5 %), nasiona kolendry (10 %), papryka słodka, cebula, kminek, majeranek (3 %), liście kopru, cząber, nasiona kopru, pieprz czarny, chili
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna756 kJ / 181 kcal
Tłuszcz4,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany19 g
w tym cukry6,3 g
Białko8,4 g
Sól43,7 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Mieszanka o lekko ostrym smaku, z wyczuwalnym aromatycznym czosnkiem, kolendrą oraz delikatną nutą majeranku. Pasuje do: - ziemniaków pieczonych, smażonych i frytek - zapiekanek - placków ziemniaczanych Nietypowe zastosowanie: Doskonale nadaje się do przyprawienia farszu tradycyjnych ruskich pierogów.
Features:bez dodatku glutaminianu sodu
brand:Prymat
Legally regulated product name:Przyprawa do ziemniaków i frytek - suszona mieszanka przyprawowa.
Storage:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Cykoria Cykoria Curry Cykoria Cykoria Curry
    expiry date 2028-05-30
    Radix Radix-Bis Czubrica green Radix Radix-Bis Czubrica green
    25 g
    143,20zł/kg

    price: 3,58 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-03-02
    Radix Radix-Bis Czubrica red Radix Radix-Bis Czubrica red
    25 g
    143,20zł/kg

    price: 3,58 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-07-02
    Radix Радикс-Бис Radix Радикс-Бис
    Травы Бабушка Ядзия 25 g
    119,60zł/kg

    price: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-24
    Radix Радикс-Бис 19 Radix Радикс-Бис 19
    трав Брата Альберта 25 g
    143,20zł/kg

    price: 3,58 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-07-02
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    курицы Prymat Spicy 25 g
    79,60zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-07-30
    Kamis Kamis curry Kamis Kamis curry
    expiry date 2029-01-25
    Prymat классический Prymat классический
    гриль приправы 20g

    price: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-03-31
    Prymat молотый черный Prymat молотый черный
    перец 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2029-07-30
    Prymat сладкий перец Prymat сладкий перец
    молотый 20 g
    105,00zł/kg

    price: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-07-30
    Prymat кайенский Prymat кайенский
    перец молотый 20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-02-28
    Prymat потер майоран Prymat потер майоран
    8 g
    248,75zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-30
    Prymat базилик Prymat базилик
    предоставлением на оборотной приправа для блюд с 10 g
    199,00zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2029-03-30
    Prymat Приправа для Prymat Приправа для
    expiry date 2028-05-30
    Prymat чесночная соль Prymat чесночная соль
    40 g
    55,50zł/kg

    price: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date
    2028-01-30
    Prymat перец чили ( Prymat перец чили (
    кайенский перец ) фарш 15 g
    132,67zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-02-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5