Виняры соусы на каждый день с кремом соусом из укропа

Winiary
49Виняры соусы на каждый день с кремом соусом из укропа
Виняры соусы на каждый день с кремом соусом из укропаВиняры соусы на каждый день с кремом соусом из укропа
masa netto

masa netto

27 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

135,93 zł / kg

ocena

ranking

4.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035103627

7613035103627

price: 3,67 zł

3.67 PLN 2027-03-30 NewCondition
skrobia ziemniaczana, mąka pszenna, śmietanka w proszku (z mleka), sól, aromaty (z pszenicą), cukier, ekstrakt drożdży, suszone warzywa (cebula, czosnek), olej słonecznikowy, skrobia kukurydziana, zioła (koperek 0,7%, szczypiorek), kwas (kwas cytrynowy), zagęszczony sok z cytryny, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna237 kJ
Wartość energetyczna57 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,7 g
Węglowodany6,4 g
w tym cukry1,6 g
Błonnik0,2 g
Białko1,4 g
Sól0,8 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dodaj 2 łyżki śmietany
brand:Winiary
Legally regulated product name:Sos śmietanowo-koperkowy.
Other information:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przygotowania 1. Zawartość opakowania rozprowadź w 250 ml zimnej wody i 50 ml (ok. 2 łyżki) śmietany 12%. 2. Doprowadź do wrzenia i gotuj 3 min. na małym ogniu, ciągle mieszając. Szukasz inspiracji? Dodaj nasz sos do smażonego dorsza lub innej białej ryby, podaj z ryżem i sałatką.
Type of packaging:Torba
Producer's address:Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.




    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-05-30
    Cykoria Cykoria Sos Grzybowy Cykoria Cykoria Sos Grzybowy
    35 g
    64,00zł/kg

    price: 2,24 zł

    PLN
    1
    44
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Sos Myśliwski Cykoria Cykoria Sos Myśliwski
    expiry date 2027-12-30
    Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy Cykoria Cykoria Sos Pomidorowy
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Sos Biały Cykoria Cykoria Sos Biały
    expiry date 2027-06-06
    Winiary бульонные Winiary бульонные
    растительное кубики ( 6 кубиков ) 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-02-28
    Winiary соус порошок Winiary соус порошок
    expiry date 2027-06-30
    Winiary приправы для Winiary приправы для
    супов . 210 g
    16,38zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-30
    Winiary пудинг с Winiary пудинг с
    сахаром сахаром Winiary пудинга с 60 g
    38,67zł/kg

    price: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-03-30
    Winiary лимонного Winiary лимонного
    желе 71 g
    39,30zł/kg

    price: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Winiary майонез Winiary майонез
    expiry date 2027-01-31
    Winiary Винный бульон Winiary Винный бульон
    кубиков) в говяжьих кубиках (6 60 g
    61,83zł/kg

    price: 3,71 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5